Türkiye'nin en iyi haber sitesi

40. son bölüm fragmanı - İzle!

40. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 40. bölüm de sürpriz gelişmeler yaşanacak. Ertuğrul üzerindeki suçlamalardan kurtulabilecek mi? Hayme ana ölecek mi? İşte tüm detaylar...

40. son bölüm fragmanı yayınlandı. 30 Aralık Çarşamba günü ekranlara gelecek Diriliş Ertuğrul 40. bölüm de neler yaşanacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 40. BÖLÜM ÖZETİ

Toyda Ertuğrul'u nasıl bir sonuç beklemektedir?Ertuğrul'un Kocabaş'ın kellesini kesmesi, obada beklenmedik bir etki yapar. Bu beklenmedik olay Ertuğrul'a duyulan şüphelerin artmasına neden olur. Ancak Ertuğrul, hem obaya dönüp yargılanmayı hem de Kocabaş'ın kellesini almayı belli bir plan dâhilinde yapmıştır. Ertuğrul'un planı nedir? Noyan adamlarını ayinle neye hazırlamaktadır? Tuğtekin'in durumu Ertuğrul'un planlarını nasıl etkileyecektir? Karabek Ertuğrul'un hangi sırrını Noyan'a ulaştıracak? Tangut tarafından takip edilen Halime Sultan'ı neler beklemektedir? Hayme Ana'yı etkileyen büyük olay nedir? Ertuğrul mahkemede Karabek ile ilgili hangi gerçeği ifşa edecektir? Toyda Ertuğrul'u nasıl bir sonuç beklemektedir?

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 40. son bölüm fragmanı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN