Türkiye'nin en iyi haber sitesi

79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

TRT1'in sevilen dizisi bugün 78.bölümüyle ile ekrana geldi.Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana kitleyen reyting fenomeni dizi bu haftada 78.bölümüyle seyircisiyle buluştu.Dizinin hemen arkasından merakla beklenen 79.bölüm fragmanıda yayınlandı. işte ..

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Çoşkun, Nurettin Sönmezi Cavit Çetin Güner, ve Kürşat Alnıaçık'ın yer aldığı yeni bölümü ile 22 Şubat 2017 Çarşamba akşamı TRT1'de ekrana geldi. Ertuğrul 79. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

İŞTE DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN 79. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 79. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. BÖLÜM ÖZETİ

Aliyar bey olarak seçilmiştir. Ertuğrul'un Aliyar'a olan desteğini "Gayemiz ne makamdır nede mülk. İstikameti hak olan herkes bizim dostumuzdur. Gayrı menzilimiz bir davamız birdir bizim." şeklinde ifade ederek belirtmiştir. Vasilyus ise Ural'ın eski adamı ile iş birliği içine girer. Ural ile Aliyar'ı aynı tuzağa düşürmeye çalışacak olan Vesilyus bu planında başarılı olabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuna karşı Oyun
Yaptıkları oyunlarla Ural'ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul'un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural'ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir. Peki şimdi, çıkarı zedelenen, Ural'ın bey olması için iki adamını bile gözünü kırpmadan harcayan Vasilius'un hamlesi ne olacaktır? Sadettin Köpek nasıl bir yöntem izleyecektir?Diğer yandan Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural'ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı? Ural için Aliyar'a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan'dan işitince nasıl bir tavır izleyecektir? Batuhan'ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 78. BÖLÜMDEN KARELER

Vasilius'un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena'nın akıbeti ne olacaktır? Onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır? sorusu yeni bölümde yanıt bulacak.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yaptıkları oyunlarla Ural'ı ölümden kurtaran Vasilius ve Sadettin Köpek kazandıklarını zannederken aslında Ertuğrul'un büyük oyununda kaybetmişlerdir. Ertuğrul zor olanı yapmış, evladına kıyan, alplarını öldürten Ural'ı sulh diyetiyle serbest bırakmıştır. Ertuğrul için zor olsa da, bu durum ileriye dönük planlarına ulaşabilmesinin yolunu açmıştır. Aliyar, bey olmuş, böylece iki obanın birliği temin edilmiştir.

Diğer yandan Aslıhan, Batuhan tarafından saldırıya uğramıştır. Batuhan, Ural'ın kirli işlerinde kullandığı en sadık adamıydı. Ural için Aliyar'a karşı duran Aslıhan, hakikatleri Batuhan'dan işitince nasıl bir tavır izleyecek, Batuhan'ın Aslıhan üzerinden planı ne olacaktır? Evleneceği kadının kaçırıldığını duyan Emir Saadettin neler yapacaktır?

Vasilius'un gün geçtikçe artan duygusal yönelimlerine karşı kalede sıkışıp kalan Helena'nın akıbeti ne olacak, onu içinde bulunduğu bu çıkmazdan kim kurtaracaktır?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural'ı kurtarmak istemiş ama mahkeme Ural'ın idamına karar vermişti. Fakat Candar'ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius'a yeni hamle yapma imkanı vermişti. Vasilius Ural'ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştı. Fakat Ural sadece, Tekfur'u öldürtmekten değil, Ertuğrul'un alplarını öldürtmekten de hüküm giymişti. Şimdi sıra Emir Saadettin'e gelmişti. Diğer yandan Çavdar obasında beylik seçimi heyecanı devam etmekteydi. Henüz bey seçimi yapılamamıştı. Acar Bey'in beyliğe talip olması ve Emir Saadettin'in onu desteklemesi Aliyar Bey'in işini zorlaştırmıştı. Ertuğrul'un hedefi Aliyar'ın Bey olmasını sağlamaktaydı. Vasilius gün geçtikçe Helena'ya duygularını açmakta, Helena'nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktaydı. Diğer yandan Bamsı gittikçe Helena'ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktaydı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN