Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul 87. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz

Diriliş Ertuğrul 87. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok seyredilen dizisi Diriliş Ertuğrul hızını kesmeden devam ediyor. Her bölümüyle reytinglere damgasını vuran Diriliş dizisi tüm dünyada reyting rekorlarına devam ediyor. Hayranlarını ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler olacağı ise merak konusu. Diriliş Ertuğrul'un 87. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 87. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ural ve Vasilius hain bir planla Konya yolu üzerinde Doğan'ı öldürmüş, Dündar'ı ise esir almışlardı.

Buna karşı harekete geçen Ertuğrul, alpları ve Aliyar'la birlikte Karacahisar kalesine girmiş ve orayı darmadağın ederek kardeşi Dündar'ı kurtarmıştır.

Diğer yandan Helena ise Nikea yolu üzerinde düğüne giderken Bamsı tarafından kurtarılarak Kayı Obasına getirilmiştir. Kaleye geldiğinde manzarayı gören Vasilius adeta yıkılmıştır.

Şimdi büyük bir öfke içinde olan Vasilius'u ve Ural'ı durdurmak çok zor olacaktır. Büyük planlarını devreye sokacaklardır. Peki bu planları neler olacaktır? Ertuğrul ve Aliyar onlara karşı nasıl bir önlem alacaktır? Ve bu çetin mücadelede hangi taraf başarılı olacaktır? Öte yandan Dündar, yaptığı büyük hatanın altında ezilmiş, gururu incinerek mektup bırakıp obayı terketmiştir. Hayme ana, kötü şeyler olacağını sezmekte fakat oğlunun gidişini henüz bilmemektedir. Acaba onun gittiği haberini duyunca ne yapacaktır? Ertuğrul anasını nasıl teskin edecektir. Ve en önemlisi Dündar nereye gidecektir?

Diriliş Ertuğrul'da iki ayrılık birden

Diriliş Ertuğrul, bir hafta aradan sonra yayınlanan yeni bölümüyle nefesleri kesti.TRT ekranlarının reytingleri kimseye bırakmayan 'Diriliş Ertuğrul' 86. bölümde Ertuğrul, Ural Bey'den intikamını aldı. Ertuğrul'un, Kutluca ve Ural'ın yaşamına son verdiği sahneler ise izleyiciyi etkiledi.

;
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 87. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN