Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fatma Nilayda Erkmen bulundu!

15 yaşındaki Fatma Nilayda Erkmen bulundu! Fatma Nilayda Erkmen bulundu! Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi hergün atv'de sizlerle buluşmaya devam ediyor! Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Şadiye Akdeniz Cuma günü(7 Ekim) 15 yaşındaki kızı Fatma Nilayda'nın bulunması için canlı yayına geldi.

Yayına gelen Şadiye Akdeniz, ilk eşinden şiddet gördüğü için ayrılmış ve ikinci evliliğini küçük kızı istemediği halde yapmıştı. Bu evliliğin ilerleyen zamanlarında ise kocasıyla sorunlar yaşamaya başladı. Sorunların büyük bir kısmı da Şadiye'nin eşinin üvey kızından kaynaklanıyordu. Bu olanlar sonrasında Şadiye, eşine üvey kızını evde istemediğini söyledi ve yaşadıkları evden gönderdi. Yaşanan bu olaydan sonra Şadiye'nin eşi "benim kızım evden gittiyse senin de kızın gitsin, sürekli kavga çıkıyor aramızda anlaşamıyoruz" diyerek eşini uyardı. Fatma Nilayda ise evde yabancı birinin varlığına alışamadı. Bunun üzerine bir de üvey babadan gördüğü şiddet eklenince sürekli evden kaçmaya günlerce gelmemeye başladı. Annesi ise bunun üzerine 15 yaşındaki kızını sosyal hizmetlere verdi. Fatma Nialyda ise, annesinin yabancı bir adam için kendisini terk etmesini kabullenemedi ve kaldığı yurttan da kaçarak izini kaybettirdi. Daha sonra ekranda annesini gören 15 yaşındaki küçük kız annesinin gözyaşlarına dayanamadı ve bugün canlı yayına geldi.

Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Fatma Nilayda annesinin ilgisizliğinden, sosyal hizmetlerde kaldığında aylarca onu görmeye gelmemesinden dert yandı. Bu yüzden kaçtığını hayata tek başına tutunduğu söyledi. Annesi ise bu konuşulanlardan sonra pişmanlık duyduğunu ve kızını asla bırakmayacağının sözünü canlı yayında verdi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatma Nilayda Erkmen bulundu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN