Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte Benim Stilim de kim elendi? (Yılmaz Morgül'den duygulandıran hikaye)

İşte Benim Stilim! Dün akşam eleme gecesi yaşandı. Konuk olarak katılan Yılmaz Morgül çocukluk hikayesini anlattı, herkesi duygulandırdı. İşte Benim Stilim de elenen isim...

İşte Benim Stilim'de bugün muhteşem bir eleme gecesi yaşandı. İşte Benim Stilim yarışmacıları bugün sahne yıldızı olarak sahneye çıktılar. İşte Benim Stilim'de bugün yaşanan büyük eleme gecesinde yarışmacılar birbirinden şık kıyafetler ile sahneye çıktılar. İşte Benim Stilim eleme gecesine bugün akşam Yılmaz Morgül konuk oldu.

İşte Benim Stilim'de bugün iki kişinin eleneceği açıklandı. İşte Benim Stilim yarışmasında bugün yarışmaya iki kişinin veda edecek olması takipçilerini çok şaşırttı.

İşte Benim Stilim yarışmasına konuk olarak katılan Yılmaz Morgül çocukluk zamanlarına ait anıları anlatınca herkesi duygulandırdı. Babasını 6 yaşında kaybettiğini söyleyen Yılmaz Morgül annesinin büyük cefa çekerek kendilerini büyüttüğünü söyledi. Yılmaz Morgül çocukluğunda bisküvi nedir bilmediğini söyledi.

İşte Benim Stilim'de büyük finale gidecek olan isimler belli oluyor. İşte Benim Stilim'de bugün Nihal yada Emel'in yarışmaya veda edebileceği gündemde. İşte Benim Stilim'de bu gece en beğenilmeyen yarışmacı Nihal Candan oldu. Tüylü kıyafeti ve başında kalpak ile sahneye çıkan Nihal Candan jüri üyelerinden en az puanları aldı.

Nihal Candan'a "Son dakika sahne kıvırmaları" diyen Kemal Doğulu, "Hiç beğenmedim kafandaki şeyi. Ne yapıyorsun sen. Beğenmedim copy paste yapmışsın galiba. Genel olarak beğenmedim. 4 verdiğime bakma" dedi. Jüri üyesi Uğurkan Erez'de Nihal'i eleştirerek, "Farklı müzik tezat bir dans. kafana kavuk bir şey koşmuşsun. Naturellik yok. Birşeyler ezberlemişsin gelmişsin" dedi.

İşte Benim Stilim eleme gecesinin en beğenilen yarışmacıları Zeynep Öztürk, Çiğdem ve İlbilge oldu. İlbilge taç aldığı aldığı için bugün elenmeyecek isimlerden biri. İşte Benim Stilim'de beğenilmeyen iki yarışmacı Emel Özkızıltaş ve Nihal Candan oldu. İşte Benim Stilim'de bugün gece yarışmaya Nazlı Hamarat'ta veda edebilir.

İşte Benim Stilim de elenen isim belli olur olmaz haberimizde yerini alacaktır.

Yılmaz Morgül, programa yorumları ile renk katarken, seslendirdiği şarkıları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. 7 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar. Gecenin konsepti ise "Sahne Senin". Sahne kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanıyor.

NİHAL CANDAN KİMDİR?

Nihal Candan, 1995 yılında Mersin'de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Nihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde Bu Tarz Benim yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Nihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programına yarışmacı olarak katıldı. Nihal Candan, ayrıca alışverişine ayda ortalama 1000 lira harcıyor. Göğüslerini beğenmiyor ancak yüzü ve beli en beğendiği bölgeleri. Kiviye alerjisi var.

TV8 ekranının Moda yarışması Bu Tarz Benim adlı programda bu hafta konuk jüri üyesi koltuğuna Acun Ilıcalı oturdu. Aynı zamanda programın yapımcısı ve TV 8 kanalının da sahibi olan Acun Ilıcalı, bu hafta Bu Tarz Benim programının jüri koltuğunda oturdu. Acun Ilıcalı'nin konuk olduğu programa ise, yarışmacılardan Nihal Candan'ın "Uçurun beni Acun bey!" sözleri damgasını vurdu.

Beyonce'yi canlandıran Nihal Candan, " Dünya starı olsam sahneye uçarak girerim" dedi. Jüri üyeleri şaşkın anlar yaşarken, Eleme Gecesi için jüri arasında bulunan Acun Ilıcalı kahkahaya boğuldu. Daha sonra yarışmacı Nihal Candan, Acun Ilıcalı'ya dönerek, "Uçurun beni Acun Bey" dedi.

Bu esnada jüri üyesi Kemal Doğulu, Nihal Candan'ı eleştirmeye başladı. Kemal Doğulu, Nihal Candan'a "Star olsan biz İvana'yı indirdik, bir yavaş gel. Montun çok çirkindi. Senin herşeye atlıyor olman bizim üstümüzede atlayacağın anlamına gelmez. Uçucak olsan o montlamı uçacaksın. Laf salatasından başka bir şey yapmıyorsun hadi canım hadi" dedi.

NAZLI HAMARAT KİMDİR?

İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlı Hamarat 'ın 'uçan kuşa borçlu' olduğu ortaya çıktı. Terziler ve mağaza sahipleri Nazlı Hamarat borçları için İşte Benim Stilim 'e haber yollamaya başladılar. Son olarak gala gecesinde giydiği 3 bin liralık kostümün parasını ödemediği ortaya çıktı. Kostümü yapan kişi İşte Benim Stilim'in kapısına dayandı.

İşte Benim Stilim yarışmasının ilk günlerinden itibaren sürekli zenginliğini göze sokan Nazlı Hamarat bir kez daha zenginliği gündemde. Borçlarını ödemediği ortaya çıkan Nazlı Hamarat kimdir babası ne iş yapıyor zenginim diyor ama parasının kaynağı ne?

NAZLI HAMARAT 'IN BABASI KİMDİR?

Nazlı Hamarat aslen Bandırmalı. Babası Zekai Hamarat 'ın Bandırma 'da Marmara Sineması 'nın sahibi olarak tanınıyor. Nazlı Hamarat 'ın servetinin kaynağı ise babasından gelen gayrimenkuller.

Nazlı Hamarat hayli zengin diye sunduğu babası Zekai Hamarat ile Instagram hesabından sadece bu fotoğrafı paylaşmış. Kendini çok asil bir ailenin kızı olarak tanıtan Nazlı Hamarat 'ın ailesinin asaletine dair bir bilgi bulunmuyor.

NAZLI HAMARAT 'IN EŞİ EMİR ŞAŞMAZ KİMDİR?

Görgüsüz zengin olarak şöhret salan Nazlı Hamarat mücevher tasarımcısı eşi Emir Şaşmaz ile çalkantılı bir evliliği sahip. 2012 yılında Nazlı Hamarat eşi Emir Şaşmaz 'ı savcılığa 'dayak ve dolandırıcılık' iddiasıyla şikayet etmiş. Nazlı Hamarat bu şikayetinde Emir Şaşmaz 'ın sahip olduğu gayrimenkullerin parasını yediğini iddia etmiş.

6 DÜKKAN VE 5 EV

Nazlı Hamarat o dönemde twitterdan yaptığı açıklamalarla eşi Emir Şaşmaz 'ı rezil etmişti. Babasından kalan 6 dükkan ile 5 evi satarak Emir Şaşmaz 'a verdiğini söyleyen Nazlı Hamarat , evlilikleri bozulunca verdiği parayı geri alamadığını belirtip zehir zemberek mesajlar atmıştı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Benim Stilim de kim elendi? (Yılmaz Morgül'den duygulandıran hikaye)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN