Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milat 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Milat! TRT 1 ekranında yeni başlayan dizi dün akşam 2. bölümü ile ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu ile Milat son bölümde nefesler tutuldu. İşte merakla beklenen Milat 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Güç odakları çeşitli eylemlerle Türkiye'de bir kaos ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı, Türkiye'nin büyümesine direnen bu odaklarla yurt içinde ve dışında etkin bir mücadele sürdürmektedir.

Teşkilat, bir yandan milli enerji politikasının sekteye uğramaması için var gücüyle çalışırken, diğer yandan uluslararası bir operasyonla Türkiye'de başlatılması hedeflenen yeni bir terör dalgasının önüne geçmeyi hedeflemektedir

GEÇEN BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?


Tehlike adım adım yaklaşmaktadır. Güç odakları çeşitli eylemlerle Türkiye'de bir kaos ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır.

Milli İstihbarat Teşkilatı, Türkiye'nin büyümesine direnen bu odaklarla yurt içinde ve dışında etkin bir mücadele sürdürmektedir.Teşkilat, bir yandan milli enerji politikasının sekteye uğramaması için var gücüyle çalışırken, diğer yandan uluslararası bir operasyonla Türkiye'de başlatılması hedeflenen yeni bir terör dalgasının önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Yeni Türkiye'nin derin macerası MİLAT, nefes kesici aksiyon sahneleri ve dev kadrosuyla, 10 Nisan Cuma akşamı saat 20.00'da TRT-1'de.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Milat 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN