Nihat Doğan'dan Fatih Portakal'a çok sert sözler

Fatih Portakal, Altın Kelebek Ödül gecesinde gecede yaptığı konuşmada aldığı ödülü Hıran Dink cinayeti ve FETÖ soruşturmasından tutuklu bulunan arkadaşı FOX TV haber müdürü Ercan Gün'e ithaf edince tepkileri çekti.

Nihat Doğan'dan Fatih Portakal'a çok sert sözler: 'Her köpek sahibine sığınır'

Dün akşam gerçekleşen Altın Kelebek Ödül gecesinde En İyi Erkek Haber Sunucusu ödülünü alan Fatih Portakal, gecede yaptığı konuşma ile de gündemi sarsmıştı. Portakal'a Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Nihat Doğan'dan çok sert sözler geldi.

'Her köpek sahibine sığınır, her sahip de kendi köpeğini korur' diyerek Fatih Portakal'a göndermede bulunan Doğan şunları söyledi:

"Zaman safları belirleme zamanıdır. Her köpek sahibine sığınır, her sahip de kendi köpeğini korur. Fatih Portakal dahil herkes aklını başına alacak. Buradan Fatih Portakal'a sesleniyorum. Gazetecilik sonuna kadar. Senin medyan da 'HDP'ye oy ver, diktatörden kurtul' dedi. Bu ne demek. Hadi gitsinler Almanya'da Hitler'i övsünler. Buradan söylüyorum Fatih Portakal; Hitler'i öv"

"TRUMP SEÇİLMEDİ Mİ FATİH PORTAKAL?"

"Senin sahibinin patronların Amerika'da Trump'ı indirmek için halkı sokağa döküyorlar. Niye sokağa döküyorlar? Demokrasi diyorsanız, orada da demokrasi var. İşinize geldi mi demokrasi var. Devlet esastır, sistem esastır. Devlete kimse ihanet edemez."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Nihat Doğan'dan Fatih Portakal'a çok sert sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN