Ölene Kadar 11. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full - Hemen izle!

03.04.2017 | 11:08

Ölene Kadar 11. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Ölene Kadar dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Atv'nin yeni dizisi Ölene Kadar kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı. İzleyenleri yayınlanan her bölümüyle ekran başına kilitleyen Ölene Kadar dizisi Perşembe akşamlarının gözdesi haline geldi. Ölene Kadar'ın dün akşam yayınlanan 11. son bölümü ise hayranlarına heyecan dolu bir bölüm yaşattı. Ölene Kadar 11. son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler buradan son bölüme ulaşabilir... İşte tüm detaylar... Yeni hayat...

Atv'nin yeni dizisi Ölene Kadar 12. son bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümün fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz...

ÖLENE KADAR 11. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Dağhan girdiği yeni yolda kendini ispatlamak ve tehlikeli adamların güvenini kazanmak zorundadır. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır.

Öte yandan Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız olmuştur. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindir. Bunun için de Beril'in kapısına dayanır, hesap sorar.

ÖLENE KADAR 10. SON BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU?

Selvi'nin itirafından sonra dünyası başına yıkılan Dağhan, taşları tek tek yerine oturtmaya başlamıştır. Tek bilmediği babasını kimin öldürdüğüdür. Her ne kadar bu işin de arkasında Ender'in olduğundan emin olsa da gerçeği itiraf ettirip son noktayı koymak niyetindedir. Yılmaz, Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapar. Bu plan hayatında bambaşka bir sayfanın açılmasına neden olur.

BİZE ULAŞIN