Ölene Kadar 12. son bölüm tamamı (tek parça olarak) full - Hemen izle!

07.04.2017 | 09:53

Ölene Kadar 12. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen yeni dizilerinden Ölene Kadar dizisi hızını kesmeden devam ediyor. Hayranlarının merakla takip ettiği Ölene Kadar dizisi dün akşam 12. son bölümüyle ekranlara geldi. Ölene Kadar 12. son bölüm de neler oldu? Perşembe akşamlarının en çok seyredilen dizisi Ölene Kadar'ın 12. son bölümünü buradan izleyebilirsiniz... Dağhan, Tekin’in eline düşer.

ÖLENE KADAR 12. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Dağhan, Tekin'in eline düşer. Selvi onu kurtarmak için harekete geçer. Aşkı için her şeyini feda etmeye hazırdır. Öte yandan Dağhan'ın son derece zekice kurgulanmış planı sayesinde işler lehine gelişiyor gibi görünse de Tekin'in son dakika sürprizi her şeyi alt üst eder.

ÖLENE KADAR 11. SON BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU?

Dağhan girdiği yeni yolda kendini ispatlamak ve tehlikeli adamların güvenini kazanmak zorundadır. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır. Öte yandan Selvi, Gürcü Zerdan'la tanışmış, adamın kendisine ilgisinden rahatsız olmuştur. Beril'in onları bilerek bir araya getirdiğinden emindir. Bunun için de Beril'in kapısına dayanır, hesap sorar.

BİZE ULAŞIN