Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları İstanbul klibi

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Değerlendirme Komisyonu, 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adayları Tokyo ve Madrid'den sonra İstanbul'daki incelemelerine başladı. IOC Başkan Yardımcısı Craig Reedie'nin başkanlığını yaptığı 13 kişilik değerlendirme komisyonu bugün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına adaylık ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Ben ve Başbakan Erdoğan 2020'ye kendimizi adamış durumdayız." dediği konuşmadan önce yayınlanan tanıtım klibinin büyük beğeni topladığı öğrenildi. İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanı Hasan Arat'ın ayrıntılı sunumunu da destekleyen klibin heyet tarafından da beğenildiği öğrenildi.

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Değerlendirme Komisyonu, 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adayları Tokyo ve Madrid'den sonra İstanbul'daki incelemelerine başladı.

IOC Başkan Yardımcısı Craig Reedie'nin başkanlığını yaptığı 13 kişilik değerlendirme komisyonu bugün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına adaylık ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Ben ve Başbakan Erdoğan 2020'ye kendimizi adamış durumdayız." dediği konuşmadan önce yayınlanan tanıtım klibinin büyük beğeni topladığı öğrenildi.

İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanı Hasan Arat'ın ayrıntılı sunumunu da destekleyen klibin heyet tarafından da beğenildiği öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları İstanbul klibi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN