Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alves, trafik ekiplerinin kış denetimine takıldı

Fenerbahçe’nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves, Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında yaptığı kış denetimlerine takıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri 1 Aralık'tan itibaren başlayan kış lastiği uygulaması kapsamında denetim yaptı. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında yapılan denetimler sırasında ticari ve sivil araçlar durdurularak, kış için araçlarında bulundurulması gereken ekipmanlar kontrol edildi. Ünlü bir isim de bu denetimlere takıldı. Fenerbahçe’nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves, köprüyü geçtikten sonra trafik ekipleri tarafından durduruldu. Polisin denetimleri sırasında aracında bekleyen Alves, uygulamayı beğendiğini söyledi. Alves, “Benim için sorun yok, bence çok iyi” dedi.

Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves, Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerinin Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında yaptığı kış denetimlerine takıldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri 1 Aralık'tan itibaren başlayan kış lastiği uygulaması kapsamında denetim yaptı. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında yapılan denetimler sırasında ticari ve sivil araçlar durdurularak, kış için araçlarında bulundurulması gereken ekipmanlar kontrol edildi. Ünlü bir isim de bu denetimlere takıldı. Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Bruno Alves, köprüyü geçtikten sonra trafik ekipleri tarafından durduruldu. Polisin denetimleri sırasında aracında bekleyen Alves, uygulamayı beğendiğini söyledi. Alves, "Benim için sorun yok, bence çok iyi" dedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Alves, trafik ekiplerinin kış denetimine takıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN