Erman Toroğlu "Bugünkü Beşi·ktaş herkesi· aldatır"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın Eskişehirspor maçındaki performansının aldatıcı olduğunu vurguladı. Vitor Pereira'nın Şenol Güneş'e göre takımına daha hakim olduğunu belirten Toroğlu, şampiyonluk yarışı için, "Fenerbahçe bu işte daha ciddi " dedi.

"PEREIRA GÜNEŞ'E GÖRE TAKIMA HAKİM"
Şu anda Fenerbahçe teknik direktörü, teknik adam olarak Şenol Güneş'e göre takımına daha hakim. Fenerbahçe teknik direktörü takımını Beşiktaş'a göre daha fazla istediği şekilde oynatabiliyor, Beşiktaş teknik direktörü oynatamıyor. Fenerbahçe'nin takım olarak defans yapısına bir bakın. Ben iki tane yumurtayı vuracağım, çünkü artık ikisi kaldı. Beşiktaş bu hafta Rize'ye gidiyor, oradan Trabzon'a gidiyor, sıfır puan iş bitti. Olur mu, olur. Neye göre olur diyorum, bugünkü Beşiktaş'a göre olur diyorum.

"4 DAKİKA DAHA OLSA MAÇ GİDERDİ"

Bugünkü Beşiktaş herkesi aldatır, niye aldatır? Maç 2-0 oldu, 3 yapmazsa Beşiktaş için tehlikeli. Bakıyorum bazı Beşiktaşlı oyunculara maç 2-0 ayakdışı, 4 tane arkadaşı var buradan topa vuramazsın. Senin dört tane futbolcun afedersiniz eşek gibi koşmuş oraya gelmiş, duman olmuş, burnundan soluyor, sen buradan topa vuruyorsun. Şenol Hoca görmüyor mu kenardan? Bir dakikada alırım teknik direktör olsam. Arkadaşının emeği ile oynayamazsın. Sen kendin mi şöhret olmak istiyorsun, takımının mı başarılı olmasını istiyorsun? Takımına mı oynuyorsun sen, kendine mi oynuyorsun? 2-0 da olsaydı 2-1 çok zor maçtı. 3-1 oldu maç ne hale geldi. 4 dakika daha olsa maçı verirdi Beşiktaş.

"YEDEK KULÜBESİNDE FENERBAHÇE AVANTAJLI"

Fenerbahçe takımı bu işte daha ciddi, teknik direktörü kenardan falan duman ediyor. Yedek kulübelerine bakıyorum, yedek kulübesinde Fenerbahçe avantajlı. Mesela Kerim diye bir adam oynuyor Beşiktaş'ta, ben dikkatle izliyorum, faydalan bu adamdan, bu adamdan silah olarak faydalan. Adamı oynatıyorsun oynattığın maçlarda iyi, bu adam oynarsa olur. Şenol Güneş yedek kulübesini silah olarak iyi kullanamıyor. Bana kimse söylemesin adamım yoktu falan diye, Fenerbahçe kullanıyor. İkisinin arasındaki farka bakıyorum, şu anda Fenerbahçe avantajlı.

"BJK GOLÜ YERSE PANİK OLUR DİYORUM"
Bana lig şampiyonu kim olur de, Fenerbahçe olur derim şu anda. Bir tarafa bakıyorum, 2-0 golü yerse bu takım panik olur, dağılır diyorum görüyorum. Fenerbahçe için aynı şeyi demiyorum, Beşiktaş için diyorum. Ben demiyorum ki takım dedirtiyor onu bana.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Erman Toroğlu "Bugünkü Beşi·ktaş herkesi· aldatır"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN