Fenerbahçe için hazırlanan müthiş klip

27.04.2013 | 14:16

Fenerbahçe tarihinin en önemli maçına bu akşam çıkacak. UEFA Avrupa Ligi'nde Benfica ile 1-0'ın rövanşında Portekiz'de kapışacak olan Fenerbahçe bu kez final diyecek. Any Given Sunday, Friday Night Lights ve Miracle filmlerinin motivasyon konuşmalarından parçaları karıştırarak hazırlanan motivasyon klibinde alttaki fon müziği ise; This Will Destroy You – Quiet. İşte müthiş klibin tüyleri diken diken eden sözleri; Büyük anlar, çok büyük fırsatlardan doğar. Herşey bugün belli olacak. Ya zaferle çıkıcaz ya da sürünerek, yenilmiş olarak. Bu gece burda olmayı hakettiniz. Mükemmel olmak oradaki skor tabelası değildir. Kazanmak da değildir. Hata yapma sınırı çok dar. O kadar dar ki, örneğin yarım adım geç ya da erken başaramayabilirsiniz. Bu, bu kadar sınırda birşey. Yarım saniye yavaş yada hızlı tutunamayabilirsiniz. Bir maç… Bu anı yaşayabilecek misiniz? Cehennemden tırmanarak çıkabiliriz. Ve onları yere sericez. Çünkü bunu yapabiliriz. Ben sizi yapmaya zorlayamam. Siz yanınızdaki adamın suratına bakın. Gözlerinin içine bakın. Bence sizinle beyler, o bir santimi kat edicek bir adam göreceksiniz. Öyle bir adam göreceksiniz ki kendini bu takım için feda edebilecek… Çünkü zamanı geldiğinde zamanı geldiğinde aynını onun için yapacaksınız. İşte bu beyler bir takımdır. Bunu yapabilirseniz beyler, o zaman mükemmelsiniz. Bakın ben sizler için yapamam. Ben çok yaşlıyım. Ama etrafıma bakınca bu genç suratları görüyorum. Artık sıra sizin diyorum. Futbol budur beyler.Hepsi bu Şimdi çıkın ve alın bu maçı. Bitirin işlerini. Şimdi… Şimdi ne yapacaksınız?

Fenerbahçe tarihinin en önemli maçına bu akşam çıkacak. UEFA Avrupa Ligi'nde Benfica ile 1-0'ın rövanşında Portekiz'de kapışacak olan Fenerbahçe bu kez final diyecek.

Any Given Sunday, Friday Night Lights ve Miracle filmlerinin motivasyon konuşmalarından parçaları karıştırarak hazırlanan motivasyon klibinde alttaki fon müziği ise; This Will Destroy You – Quiet.

İşte müthiş klibin tüyleri diken diken eden sözleri;

Büyük anlar, çok büyük fırsatlardan doğar.
Herşey bugün belli olacak. Ya zaferle çıkıcaz ya da sürünerek, yenilmiş olarak.
Bu gece burda olmayı hakettiniz.
Mükemmel olmak oradaki skor tabelası değildir. Kazanmak da değildir.
Hata yapma sınırı çok dar.
O kadar dar ki, örneğin yarım adım geç ya da erken başaramayabilirsiniz.
Bu, bu kadar sınırda birşey. Yarım saniye yavaş yada hızlı tutunamayabilirsiniz.
Bir maç…
Bu anı yaşayabilecek misiniz?
Cehennemden tırmanarak çıkabiliriz.
Ve onları yere sericez. Çünkü bunu yapabiliriz.
Ben sizi yapmaya zorlayamam. Siz yanınızdaki adamın suratına bakın.
Gözlerinin içine bakın. Bence sizinle beyler, o bir santimi kat edicek bir adam göreceksiniz.
Öyle bir adam göreceksiniz ki kendini bu takım için feda edebilecek… Çünkü zamanı geldiğinde zamanı geldiğinde aynını onun için yapacaksınız. İşte bu beyler bir takımdır.
Bunu yapabilirseniz beyler, o zaman mükemmelsiniz.
Bakın ben sizler için yapamam. Ben çok yaşlıyım.
Ama etrafıma bakınca bu genç suratları görüyorum.
Artık sıra sizin diyorum.
Futbol budur beyler.Hepsi bu
Şimdi çıkın ve alın bu maçı. Bitirin işlerini.
Şimdi… Şimdi ne yapacaksınız?

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN