'ın eski başkanı Faruk Süren "Nöbet değişimi gerekiyor"

Eski Başkanı Faruk Süren A Spor’da yayınlanan  Spor Ajans'ında Dursun Özbek yönetimi hakkında açıklamalarda bulundu. Özbek'in iyi niyetine saygı duyduğunu belirten Süren, buna karşın ekonomik tedbirlerin yetersiz olduğunu savundu. Süren ayrıca Galatasaray’ın oldukça başarısız bir sezon geçirdiğini ifade etti.

DURSUN ÖZBEK İYİ NİYETLİ

İyi niyetini çok başarılı buluyorum. Diğer yandan 'ın çözüm bekleyen meselelerine yaklaşımını eksik buluyorum, bazılarında da doğru bulmuyorum.

RİVA KISA SÜRELİ ÇÖZÜM DEĞİL

Riva'nın gelişmesi, Galatasaray'a gelir getirmesi 5-6 yıllık bir süreçtir. Halbuki bizim problemimiz bugün. Bugün Galatasaray'ın yapılanmasında, borç yapılanmasında bunlara çözüm getirecek çözüm önerileri getirmesi lazım. Biz şimdilik onları dinlemek durumundayız, o kadar.

GALATASARAY'DA STRATEJİ YOK

Strateji yok ki bugün. Daha bugün sportif anlamda konuştuğumuz bir teknik direktörümüz yok, iyi bir altyapı çalıştırıcımız var belki ve bu profesyonel futbol takımının başında. Strateji buysa ben bu strateji ile bağdaşmıyorum tabi ki. Biz görevimizi yaptık, bitirdik gençler bu işi daha iyi götüreceklerdir muhakkak.

NÖBET DEĞİŞİMİ GEREKİYOR

Ortaya çıksınlar göreceğiz şimdi. Nöbet değişimi de gerekiyor, dolayısıyla böyle bir şeye de gelecek zannedersem.

GALATASARAY BİRİNCİLİĞE OYNAR, KAYBEDENLERİN BİRİNCİSİ OLMAZ

Galatasaray takımı beşinciliğe oynama gibi bir koyduğu zaman hiçbir şekilde, hiçbir yönetim başarılı olarak addedilemez. Hangi şartlarda olursa olsun, Galatasaray takımı beşinciliğe oynamaz. Galatasaray takımı birinciliğe oynar, kaybedenlerin birincisi olmaz.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'ın eski başkanı Faruk Süren "Nöbet değişimi gerekiyor"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN