Hıncal Uluç: Aziz Yıldırım’ın hiçbir lafı sürpriz değil

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın önceki günü yaptığı açıklamalar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Uluç, "Aziz Yıldırım'ın hiçbir lafı sürpriz değil, hiçbir lafı konuşulmaya değmez.” dedi. Uluç, Yıldırım'ın yeni dönemdeki başkanlığı konusunda da, "Yıldırım, ‘ben bırakmıyorum’un kapısını açtı." ifadesinde bulundu.

"AZİZ YILDIRIM'IN HİÇBİR LAFI SÜRPRİZ DEĞİL"

Bir basın toplantısı, bütün dikkatleri üzerine toplayan basın toplantısı, bir gazeteci olarak benim için bir fiyaskodur. Başından sonuna üzerinde konuşulmaya değmez, hiçbir yeni şey söylemedi, baştan aşağı Aziz Yıldırım'ın kendisinden beklenen lafları söyledi. Hiçbir lafı sürpriz değil, hiçbir lafı heyecan verici değil, hiçbir lafı üzerinde konuşulmaya değmez. Şu ana kadar konuştuklarımız bile eskilerin deyişiyle zait, artı. Bu programın şu ana kadar olan kısmını ziyan ettik biz bunları konuşarak.

"YILDIRIM 'BEN BIRAKMIYORUM'UN KAPISINI AÇTI"

Adam diyor ki, Fenerbahçe'de yönetim kurulu yok, benim. Adam diyor ki, Fenerbahçe'de kongre yok, benim. Adam diyor ki, ben 14. Louis'yim, devlet benim. Türkiye'de şimdi bir 14. Louis var; "Fenerbahçe benim." diyor. Şu ana kadar 'gık' diyen bir tek bizim Gürcan, öbür gazetelere daha bakmadım. Ben zannettim, Fenerbahçe yönetim kurulu getirdi. Hiç olmazsa idareten bir defter olur da yazarsın oraya da ötekilere de imzalanır. Hayır, onu bile "Ben aldım, ben gönderdim size ne?" diyor. Basın toplantısının amacı açık. 'Ben bırakmıyorum'un kapısını açtı. "Mahkeme kararı kesinleşince bırakıyorum." dedi ya, şimdi, "Kızdım bırakmıyorum." dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Hıncal Uluç: Aziz Yıldırım’ın hiçbir lafı sürpriz değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN