Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Veysel Sarı A Spor’a konuştu "Kaybetmeye tahammülümüz yok"

Kasımpaşa’nın başarılı futbolcusu Veysel Sarı A Spor'a konuştu. Hedefinin milli takımda oynamak olduğunu söyleyen Veysel, Galatasaray'daki günleri için ise çarpıcı ifadeler kullandı.

"İKİNCİ YARIDA DA BAŞARILI OLMAK İSTİYORUZ"
Şu anda 30 puanız bu bizim iyi bir takım olduğumuzu gösterir. Aynı başarıyı ikinci yarıda da gösterip hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek istiyoruz.
"KAYBETMEYE TAHAMMÜLÜMÜZ YOK"
Mevlana'nın çok güzel bir lafı var 'Aynı dili konuşanlar değil aynı duyguyu paylaşanlar başarılı olur' diye. Biz de bence onu uyguladık sahada. Aynı dili konuşamayabiliriz ama aynı duyguyu paylaştık. Hiç birimiz kaybetmeye tahammülleri olmayan insanlarız, onların da kaybetmeye tahammülleri yok. Hep mücadele edip başarıyı getirdik.
"TITI VE OMERUO LİGİN EN İYİ STOPERLERİ"
Titi ve Omeruo hakkında bana sorarsanız Türkiye'nin en iyi stoperleri bizde. İkisi de birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar.
"HEDEFİM MİLLİ TAKIMDA OYNAMAK"
Şu anda hedefim Mili Takım, oraya doğru çalışmaya devam ediyorum, iyi oynamaya çalışıyorum. Son haftalarda iyi oynadığımı düşünüyorum, inşallah böyle devam edecek.
"BÜYÜK TAKIMDA OYNAMAMI KABULLENEMEDİLER"
Ben oraya gittiğimde bence kabullenemedi bazı insanlar, büyük takımda oynamak farklı farklı şeyleri beraberinde getiriyor etrafında. Burada söylemekte istemiyorum. Orada kalmak için neler yapılması gerektiğini, bazı şeyleri çok iyi kullanmak gerektiğini, bazı insanlara çok iyi yanaşmak gerektiğini. Ama ben orada gittiğimde bir sene içinde 30 küsür maç oynamışım bu az bir performans değil.
"KÖTÜ OYNADIĞIM YÖNÜNDE ALGI YARATILDI"
Tabi bazı insanlar bir algı topladığında o algının peşinde gidebiliyor. Maalesef Türkiye'de böyle bir insanı rezil de yapıyoruz, vezir de yapıyoruz. Hemen biletini de kesiyoruz. Kendi adıma da bir şey diyemem burası da benim için yeni bir başlangıç.
Geçen sene de takım olarak kötüydük, benim için de kötüydü ama bu sene benim için yeni bir başlangıç, yeni hedefler inşallah daha iyi bir Veysel Sarı izleteceğim.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Veysel Sarı A Spor’a konuştu "Kaybetmeye tahammülümüz yok"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN