A Haber’den askere bayram sürprizi

Bayramlarda uzaklar yakın olur,  aileler aynı sofrada bir araya gelir. Ama mevzu vatan nöbetiyse her şey değişir. Altı aydır ailesini göremeyen piyade er Erdem Mert'e A Haber bayram sürprizi yaptı. Bayramda vatan nöbetinde olan piyade er ve Bursa’daki ailesi A Haber aracılığıyla birbirlerini görme fırsatı buldular.

6 AY SONRA İLK KEZ GÖRÜŞTÜLER

Vatan nöbetinde olan askerler kurban bayramını ailelerinden kilometrelerce uzakta karşıladı. O askerlerden biri de piyade er Erdem Mert. Tam 6 aydır ailesini görmedi. A Haber Mert ailesine bir sürpriz hazırladı. Piyade er Erdem Mert, Bursa'daki ailesiyle A Haber ekranlarında buluştu.

Piyade Er Erdem Mert sürpriz karşısında duygulanarak 'Çok mutluyum, gururluyum bu bayram onlarla beraber olamadım. Ama sınırda görev yaptığım için de onurlu ve gururluyum. Hepsinin bayramını kutluyor, ellerinden öpüyorum. Tüm Türkiye'nin bayramı mübarek olsun. Askerlik görevimizi yapıyoruz, bu yerlerde görev yapmakta bizlere nasip oldu. Mutluyuz, iyiyiz bir sıkıntımız yok, dimdik ayaktayız görevimizin başındayız.' dedi

Oğlunu 6 aydır göremeyen piyade Er Erdem Mert'in annesi Bilge Mert ise 'Bugün ikinci bayramı yaşattınız bize çok teşekkür ediyorum. Hepsinin gözlerinden öpüyorum, oğlum sınırda görev yaptığı için çok gururluyum. Hepsini Allah'a emanet ediyorum.' dedi.

35 gün sonra tezkeresini alacak olan piyade er Erdem Mert A Haber aracılığıyla ailesine askerden sonra evleneceğini de söyledi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
A Haber’den askere bayram sürprizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN