Türkiye'nin en iyi haber sitesi

A Haber'den bir ilk daha

Geçtiğimiz yılbaşında 21 canlı yayın noktasından yayın yaparak televizyonculuk tarihine geçen A Haber yeni bir rekor kırdı. A Haber tarihi bir yayınla Türkiye'nin tarihi projelerini ekranlara getirdi. Türk televizyon tarihinin, aynı anda, farklı noktalardan en fazla canlı yayın yapma rekorunu elinde bulunduran A Haber'in muhabirleri 22 noktadan yayın yaptı.

Dün İstanbul'un iki yakası üçüncü kez birleşti, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün son tabliyesi yerleştirildi. İstanbul'un üçüncü köprüsü, çok kısa bir süre sonra hizmete alınacak. Türkiye'nin yüzünü ağartan onlarca proje daha var. Kimisi tamamlandı, kimisi de tamamlanmak üzere. İşte Türkiye'nin gururu bu projeleri, A Haber canlı yayında mercek altına aldı.

TARİHİ PROJELER A HABER'DE
Türk televizyon tarihinin, aynı anda, farklı noktalardan en fazla canlı yayın yapma rekorunu elinde bulunduran A Haber'in muhabirleri 22 noktadan yayına hazırlandı; Erzurum'dan Edirne'ye, İstanbul'dan Manisa'ya, Ankara'dan Diyarbakır'a kadar Anadolu'yu ören milli gururumuz dev projeler canlı yayında ekrana geldi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
A Haber'den bir ilk daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN