Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Yenilmez ''BBP, söylenmesi gerekenler için kurulmuştu''

A Haber’de yayınlanan Zeynep Bayramoğlu’nun sunduğu Kadraj programına katılan milliyetçi camianın tanınan ismi oyuncu Ahmet Yenilmez, Büyük Birlik Partisi’nin nasıl kurulduğunu anlattı. Partinin kurulduğu zamanki çizgisiyle bugünkü farklarını anlatan Yenilmez, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hiç bir dönem sadece iktidar olmak gibi bir derdinin olmadığını söyledi.

''İKTİDAR OLMA GİBİ BİR DERDİMİZ YOKTU''
Bizim Büyük Birlik Partisi'nin gerek kuruluş felsefesi, gerek rahmetlinin sağlığı dönemindeki siyasi partilerin içerisindeki duruşu bize şunu gösterdi; BBP, bunu yaptığımız başkan belgeselinde de izah ettik, bizim iktidar olmak gibi bir derdimiz yoktu.
''SÖYLENMESİ GEREKENLER İÇİN KURULMUŞTU''
Mevcut siyasi parti yapılanmalarının içerisinde söylenmesi gereken sözü, gösterilmesi gereken tavrı ortaya koyan bir yapı olmadığı için biz parti kurduk. Hepimiz açtık, hepimiz baldırı çıplaktık. Yeminle söylüyorum yüzde 90'ımız evimize ekmek götürecek durumda değildik. Çoluğumuzun çocuğumuzun anamızın babamızın ekmeğimizden kesip de kurulan siyasi bir partidir Büyük Birlik Partisi. Altını çizerek söylüyorum o dönem siyasi yapılanmanın içerisinde söylenmesi gereken sözü söylenmediğini, gösterilmesi gereken tavrın gösterilmediği için BBP kuruldu.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Yenilmez ''BBP, söylenmesi gerekenler için kurulmuştu''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN