Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Aydın Doğan POAŞ vurgununu Rıza Zarrab'la karatmaya çalışıyor'

A Haber'de yayınlanan Canan Barlas ile Gündem programına konuk olan Sabah Gazetesi muhabiri Nazif Karaman POAŞ iddianamesi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karaman; "POAŞ iddianamesi Salı günü mahkemece kabul edildi, Zarrab'ın Doğan medyası tarafından bu kadar gündeme getirilmesi manidar. Ayrıca 1011 sevkiyattan 164'ü incelenebilmiş. POAŞ ve Point'te çifte kayıt tutulmuş " dedi.

Petrol Ofisi'nde (POAŞ) örgütlü şekilde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı iddiasına ilişkin Aydın Doğan hakkında 'kaçakçılıkla mücadele kanununa muhalefet'', ''resmi belgede sahtecilik'', ''suç işlemek amacıyla örgüt kurmak'' ve ''örgüte üye olmak'' suçlarından hapis cezası istenen iddianame kabul edildi, Aydın Doğan ne yapacağını şaşırdı.

POAŞ vurgunu ortaya çıkınca iyice köşeye sıkışan Aydın Doğan Reza Zarrab üzerinden gündem değiştirme operasyonuna başladı. A Haber ekranlarında yayınlanan Canan Barlas ile Gündem programında 'Zarrab operasyonu' Doğan'ın POAŞ vurgunu olayının karartması mı? sorusu masaya yatırıldı.

Gazeteci Nazif Karaman, Geçtiğimiz hafta sonu ABD'de tutuklanan İş adamı Reza Zarrab üzerinden yürütülen propagandanın amiral gemisi Hürriyet Gazetesi olduğunu belirtirken, günlerdir manşetlerinden düşürmediği ve bütün gücüyle bu operasyona Doğan Medyasının yüklendiğini söyledi. Karaman.'Bütün bunlara baktığımızda Aydın Doğan'ın medya tarihinde ilk kez bu kadar zor durumda kaldığı ve 23 yıla kadar hapis istendiği bir dönemde Rıza Zarrab olayının gündeme gelmesini manidar buluyorum' açıklamalarında bulundu

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
'Aydın Doğan POAŞ vurgununu Rıza Zarrab'la karatmaya çalışıyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN