Aydın Ünal ''Gülen, odakların maşası''

AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, artan terör saldırılarından ak parti hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sorumlu tutan yerli ve yabancı terör medyasına tepki gösterdi. A Haber'deki Söz Teması programında konuşan Ünal, "Bunların hepsi belli bir odaktan yönetiliyor. Fethullah Gülen de o odağın maşası. Tıpkı müzik kutusu gibi birileri parayı atıyor ona ve kullanıyor. " dedi.

AVRUPA'DA GAZETE SİYASETÇİYE SALDIRAMAZ
Avrupa'da bir gazete periyodik olarak her gün bir siyasetçiye saldırıyorsa, mahkemeler bununla ilgili önlem alıyorlar. Sen bunu yapamazsın diye.
Sözcü ismi verilen gazete her Allah'ın günü manşetten, sürmanşetten, iç sayfalardan Recep Tayyip Erdoğan'a saldırıyor, ailesine saldırıyor. Çok alçakça, çok iğrenç saldırılar yapıyor.

BU GAZETELERİN HEPSİ GÜLEN'İN

Şunu söyleyeyim. Şu arkamızda bulunan gazetelerin hiçbirinin patronu farklı değil. Bunların hepsi Fetullah Gülen terör örgütünün gazeteleri veya onu maşa olarak kullanan odakların gazeteleri. Bunların hepsi belli bir odaktan yönetiliyor. Kendilerini kullandıracak kadar ahmak bunlar. Cumhuriyet Gazetesi 100 yıllık tarihi var neredeyse, kılıktan kılığa girdi, geldiği yer Fethullah Gülen'in oyuncağı olmak. Fethullah Gülen de orada zavallı bir maşa zaten bir birikimi bir tecrübesi yok. Tıpkı müzik kutusu gibi birileri parayı atıyor ona ve kullanıyor.

MİT İSTİHBARATIYLA HEDEFLER VURULDU
Bir tanesi ilk defa MİT istihbaratıyla bu hedefler vuruldu. İlk defa bu yapıldı. Hem ABD çıkarıldı. Hem Emniyet İstihbarat yani Fethullah Gülen Terör Örgütü tarafından felç edilmiş veya başka etkiler altındaki Emniyet İstihbarat devreden çıkarıldı. Neden Hakan Fidan'ın MİT'in başından gönderilmeye çalışıldığını şimdi çok daha iyi anlıyoruz. Yerli istihbarat örgütümüz oradaki yerleri belirledi ve onlar vurdu. İkincisi de çok önemli ABD'ye önceden bilgi veriliyordu. Savaş uçaklarımız Kuzey Irak'a gittiğinde hedefleri bombaladığında önceden bilgi verilmesi gerekiyordu. Bu sefer TSK öyle yapmadı ABD'ye bilgi vermedi. Bu operasyonda bugüne kadar en isabetli vuruşlar gerçekleştirildi ve çok büyük zayiat verildi. Bunların karın ağrısı da işte buradan kaynaklanıyor. Arkadaki işbirlikçilerin de bu New York Times gibi gazetelerin de karın ağrısı buradan kaynaklanıyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın Ünal ''Gülen, odakların maşası''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN