Bakan Yıldız ''Benim amacım; Allah nasip ederse şehit olmaktır''

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Diplomasi Muhabirleri Derneği (DMD) üyeleri ile yaptığı toplantıda, sınır bölgesinde meydana gelen olaylar ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Bedelli askerlikle ilgili düşünceleri ve oğlunun bedelli askerlik yaptığı iddialarına ilişkin Yıldız, "Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmaktır. Oğlumun bedelli iddiaları tamamen iftira. Yapsa onu söylerim. Okulları yeni bitti, askerlik yapmadılar. Zamanı gelince yapacaklar" dedi.

"BENİM AMACIM ALLAH NASİP EDERSE ŞEHİT OLMAKTIR"
Bedelli askerlik ile ilgili Yıldız, "Kalbimde yüreğimde hissettiğim bir konudur. İnsanın iç muhasebesi, Allah'la arasındaki bir konudur. Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmaktır. Bunu açıkça söylüyorum. Dinim milletim vatanım için. Sorulduğu için söylüyorum" dedi.

"OĞLUMUN BEDELİ ASKERLİK YAPTIĞI İDDİALARI TAMAMEN İFTİRA"
Oğlunun bedeli askerlik yaptığı iddialarını değerlendirmesi istenen Yıldız, "Oğlumun bedelli iddiaları tamamen iftira. Yapsa onu söylerim. Okulları yeni bitti, askerlik yapmadılar. Zamanı gelince yapacaklar. Hep birlikte inşallah görmüş olacağız" diye konuştu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Yıldız ''Benim amacım; Allah nasip ederse şehit olmaktır''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN