Bülent Erandaç "FETÖ’yü Graham Fuller sahneye çıkardı"

A Haber’de yayınlanan Arka Plan programına konuk olan Takvim Gazetesi yazarı Bülent Erandaç FETÖ'nün derin ilişkileri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. FETÖ'yü 90'lı yıllarda sahneye Graham Fuller'in çıkardığını söyleyen Erandaç Gülen’in gizli bir kardinal olduğunu söyledi.

"YENİ BİR SKYES-PICOT PLANLIYORLAR"

Bugün yaşadıklarımız ikinci Sykes-Picot'nun çıkarılmasıdır. Yeni bir Skyes-Picot planlıyorlar, yeni bir Kürdistan projesinin, Irak'ta belli bir şekilde kuruldu, Suriye ayağı var, Türkiye ayağı var, İran ayağı var. Bunu er veya geç kurmak için o stratejik beyinler; bunların adresleri belli; New York, Londra, Tel Aviv ve Berlin'de oturuyor bunlar. Ve bunların özellikleri var.

Değerli bir dostumuz Mahir Kaynak demişti ki 'Yeşili takip et, Benjamin'i takip edeceksin.' dedi. Dünyada bugün neler olduğunu anlamak için yeşili takip edeceksin, yani doları. Bugün geliyoruz FETÖ'de, bir dolarlar çıktı karşımıza bakın yıllar sonra dolarlar üzerinden konuşuyoruz. Geldi FETÖ yerleşti ve 1963'lerde Amerika'nın yeşil kuşak projesi başladı. Müslüman ülkeleri Rusya'nın etrafındaki Sovyetler Birliği'nin bu kuşaktaki bloklaştırma ve bunları da Müslümanlıkla paralel durdurma operasyonu ve Graham Fuller diye bir isim geldi. Bu Graham Fuller bir Türkiye uzmanıdır. Amerika'nın esas beyinlerinin altında istihbarat örgütleri ile işbirliği yapan bir Graham Fuller vardır, hep bunlar iç içi geçmiş Amerikan stratejilerini geliştiren adamlardır. Amerika'da başkanlar seçilir ama Amerika'yı başkanlar yönetmez. Örneğin Joe Biden bir Amerikan derin devletinin adamıdır ve yeri gelince Amerika'nın gerçek başkanıdır, çünkü 35-40 seneden beri Amerikan Dış İlişkiler Komisyon Başkanı'dır, Amerika'nın stratejilerini bilen bir adamdır. Graham Fuller ile beraber FETÖ'yü değerlendirmek günümüzde bile geçerlidir. Neden, çünkü Amerikan projeleri bunlarla beraber yürümüştür.

"FETÖ'YÜ 1996-1997-1998'DE SAHNEYE GRAHAM FULLER ÇIKARMIŞTIR"

FETÖ, 1989 Berlin Duvarı'nın yıkılmasından sonra yeni bir döneme sokulmuştur. FETÖ iç olaylarda, gladyoda kullanılırlarken Amerika'nın yeni bir projesi gündeme geldi. Yeşil kuşaktan sonra ılımlı İslam projesi. 1998 yılında Clinton geldiği zaman Graham Fuller'lerin bu projesi Amerika'nın yeni stratejisi olarak geliştirildi. Ve dikkatli bakıldığından FETÖ'nün 1996-1997-1998 tırmanışı vardır, uluslararası arenaya çıkarılması vardır. Graham Fuller çıkarmıştır bunu, Amerika çıkarmıştır. Amerika'nın en büyük İsrail lobisi ile görüşmeler yapılmış ve daha sonra 1997 yılında 'dinler arası diyalog' dedikleri yeni operasyon ile 2. Jean Paul'a götürülmüş. Jean Paul bir strateji uzmanı bir Papa, Polonya devriminin arkasında olan bir adam. Özel seçilir, bugünkü Papa da öyle, özel seçilmiştir. Dünya çapında bugüne kadar hiç yapılmayan bir olay Ortodokslarla bin yıllık kavgayı bitirmiştir, Küba'da buluşmuştur. Daha sonra Ermenistan'a gitmiştir, Ermenistan'daki gruplarla beraber olmuş barışmalar yapmıştır ve ilginç bir projeyi de söylemiştir '3. Dünya savaşı veriyoruz, parça parça.' Papa kime söylüyor bunu, kiminle savaş veriyor? Müslümanlarla. Müslüman dünya ile ilgili yeni yüzyıl projesini geliştirirken yani 21.yy projesini geliştirirken 3. modele geçtiler. İslamiyet'in içini boşaltma ve işte yine FETÖ burada kullanılmakta, kullanılıyor ve kullanılmaya devam edecek. Bir anda bırakmayacakta çünkü NATO'nun gladyosu, projeleri bitmedi yeni dünya düzeni ile ilgili Orta Doğu haritaları hazırlanırken bunu CIA Başkanı'nın söylediği bir laf var '2030 yılına kadar Ortadoğu'da yeni bir şekil vereceğiz. 50-60 tane devlet çıkaracağız.' Bunun ismi nedir biliyor musunuz? Ortadoğu Federasyonu.

"GÜLEN GİZLİ BİR KARDİNAL'DİR"

Şimdi dünyayı federasyonlarla idare etmeyi 2 tane adam var dünya çapında, yeşilin arkasındaki adam Benjamin'in arkasında bir tanesi Rothschild ailesi ikincisi Rockefeller ailesi bu adamların bağlantılarına bakmadan bunların dünya üzerindeki planlarına bakmadan bunların dünyayı yönetme ve idare etmelerine bakmadan hiçbir şeyi çözemeyiz. Mesela Rockefeller'ın 1980'de itirafları vardır sızdı. '27 Mayıs'ı biz yaptırdık, 12 Eylül'ü biz yaptırdık' diyor. Bu proje Türkiye'de FETÖ Haçlı Siyonist operasyonunun enstrümanıdır. Gizli Kardinal'dir. Bir misyonerdir. Müslümanlıkla ilgisi yoktur. 3. modele geçen Amerika bir Ortadoğu Operasyonu paramparça edecekler.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Bülent Erandaç "FETÖ’yü Graham Fuller sahneye çıkardı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN