Cem Küçük "CHP’nin gayesi Erdoğan’ı indirmek"

Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nun AK Parti'nin "başkanlık" önerisine karşı çıkan CHP'nin masadan kalkmasıyla dağılması, A Haber'deki Söz Teması programında ele alındı. "CHP'nin ne Anayasayı değiştirmek ne de Türkiye'nin sorunlarını çözmek gibi bir derdi var" diyen Star Gazetesi yazarı Cem Küçük, "Onların bütün gayesi yapabiliyorlarsa Erdoğan'ı indirmek ve AK Parti'yi zayıflatmak" ifadesini kullandı.

"CHP'NİN MASADAN KALKMASI NORMAL"
CHP'nin Anayasa Komisyonu masasından kalkmasını ben son derece normal görüyorum. CHP ile yürütülecek bir anayasa çalışmasının sonuç vermeyeceğini ve CHP'nin mutlaka bir yerde cıvıtacağını hep beraber göreceğiz demiştim, bana şaşırtıcı gelmedi.
"CHP İLE BİR SORUNU ÇÖZEMEZSİNİZ"
CHP ile herhangi bir konuda, diyelim ki; bir sepete 100 tane elma koyup burada 100 tane var deseniz, size 90 tane var der bu CHP yönetimi. Bunlarla anlaşmanız, Türkiye'nin herhangi bir sorununu çözmeniz, Türkiye'nin herhangi bir içeride veya dışarıdaki problemine cevap bulmanız mümkün değil. Bugünkü CHP'nin yapısal olarak da milli olup olmamakla ilgili ve Türkiye'nin kritik meselelerine yaklaşma konusunda da yüzde 100 problemli bir parti.
"CHP'NİN GAYESİ ERDOĞAN'I İNDİRMEK"
Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'si yüzde 24-25 bir oyu var, bu oyu her halükarda alacağını biliyor. Bu ülkede savaş şartları da olsa PKK, FETÖ bu tür tehditler de olsa bunu alacağını biliyor. O yüzden de bu masayı devirip kalktılar çünkü ne Anayasayı değiştirmek gibi bir niyetleri var, ne Türkiye'nin kendi sorunlarını çözmek gibi bir dertleri var… Onların bütün gayesi yapabiliyorlarsa Erdoğan'ı indirmek, yapabiliyorlarsa AK Parti'yi zayıflatmak, yapabiliyorlarsa bu tür Türkiye'yi zayıflatacak her hamlenin yanında olmaktır.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Küçük "CHP’nin gayesi Erdoğan’ı indirmek"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN