Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, naklen teşekkür

İzmir'de İzban'ın, genişletilen ulaşım ağında yeralan, Cumaovası - Torbalı hattının test sürüşünü gerçekleştiren Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, seçimlerde Ak Parti'nin ilde yüzde 82 ile en yüksek oy oranına ulaştığı Küner Köyü'nü ziyaret etti. Yıldırım'ın telefonla aradığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, köylülere "Binali bey büyük bir heyecan ve aşkla devam edecektir. Ben de Cumhurbaşkanı olarak hükümetimizin yanında olacağım" dedi.

Binali Yıldırım, Ak Parti'nin 2 Kasım seçimlerinde, yüzde 82 ile kentte en yüksek oy oranına ulaştığı Menderes'in Küner Köyü'nü ziyaret etti. Yıldırım'ın kahve toplantısında ilk sözü alan Küner Köyü Muhtarı Ahmet Kahya, partiyle gönül veren gençlerin Cumhurbaşkanlığı sarayını ziyaret etmek istediği söyledi. Daha sonra söz alan Binali Yıldırım ise, bunun için gerekli girişimlerde bulunacağı sözünü verdi.

CUMHURBAŞKANI DA TELEFONDAN TEŞEKKÜR ETTİ
Küner Köyü'nü artık tüm Türkiye'nin tanıdığını söyleyen Binali Yıldırım, kendisinin de seçimde verdiği sözü yerine getirip, bu desteğe karşılık ilk ziyareti Küner'e yaptığını anlattı. Yatırımları anlatıp "Herkesin elinde cep telefonu, herkes resimci oldu. Bu ne sayesinde, iletişim sayesinde oldu" dedi. Binali Yıldırım, köylülere bir de sürpriz yaptı. İstanbul'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı cep telefonundan aradı. Megafonu açılan cep telefonundan köylülere konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Küner köyünün tüm sakinlerine İstanbul'dan şükranlarımı iletiyorum. Sizleri gönülden kucaklıyorum. Bu hizmet kervanı içinde verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere unutamayacağım hatıralarla şükranlarımı iletmek istiyorum. İnşallah farklı hizmetlerle İstanbul - İzmir arası yolumuzdan tutunuz da alt yapı hizmetlerimize kadar, İzmir çok farklı bir dönemini yaşıyor. Yaşayacak. Baharla birlikte yollar peyder pey açılmaya başlıyor. Bundan dolayı da mutluluk içerisindeyim. İnşallah Binali Bey de yoluna kaldığı yerden büyük bir heyecanla, büyük bir aşkla devam edecektir. Ben de Cumhurbaşkanı makamı olarak hükümetimizin yanında olacağım. Bundan hiç endişeniz olmasın. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, naklen teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN