Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş "Terörist gibi konuşuyorlar"

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş A Haber Ankara Temsilcisi Murat Akgün’ün canlı yayın konuğu oldu, gündeme ilişkin soruları yanıtladı. HDP'li milletvekillerinin terör örgütünün sözcülüğünü yaptığını söyleyen Bakan Elitaş "Meclis çatısı altında terörist gibi konuşuyorlar" dedi. Yargıyı harekete geçmeye çağıran Ekonomi Bakanı, "Fezlekeleri hazırlanmalı, Türkiye Büyük Millet Meclisi gereğini yapmalı" dedi.

"TERÖRİST GİBİ KONUŞUYORLAR"
Siyasetçi teröre yardım ve yataklık eden kişi değildir, siyasetçi hendek açtırarak orada güvenlik güçlerine, bölgede yaşayan Kürt insanına zulüm edenlerle birlikte olma işi değildir, siyasetçi terörist gibi davranamaz, siyasetçi terörist olamaz. Şu anda Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği kişiler, siyasetçi gibi davranmıyorlar, terörist gibi davranıyorlar. Ha Kandil'deki gidiyor kendi televizyonlarında bir ifade kullanıyor, ha Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünde Kandildeki ile aynı ifadeyi kullanıyor.
"TBMM GEREĞİNİ YAPMALI"
Kandildeki terörist, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görev yapan terörist gibi konuşamaz, terörist gibi davranamaz, terörist adına sözcülük yapamaz. Sayın Cumhurbaşkanının tespit ettiği kişiler maalesef TBMM'de Türk milleti adına milletvekilliği yapmak yerine Kandil adına sözcülük yapmak ile meşguller. Hiç kimse de terör örgütünün sözcülerinin TBMM'de bulunmasını istemez. Onunla ilgili açıkçası yargı harekete geçmeli ve fezlekelerini hazırlayıp TBMM gereğini yerine getirmelidir diye düşünüyorum.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş "Terörist gibi konuşuyorlar"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN