Emekli Orgeneral Edip Başer ''TSK'dan intikam aldılar''

"Paralel Yapı 1 Mart Tezkeresi’nin intikamını aldı".Bu sözler, Emekli Orgeneral Edip Başer'e ait... A Haber'e konuşan Başer, Paralel Yapı’nın Türkiye’ye ihanetini anlattı. Fethullaçı Terör Örgütü’nün, Amerikan haber alma teşkilatı, CIA'in kontrolünde olduğunu söyledi.

"TSK'DAN İNTİKAM ALDILAR"
Bu örgütün ülke için ve devlet yapısı için tehlike olduğunu ilk gören ve sezen kurum Türk Silahlı Kuvvetleri'dir, bunu açıkça belirtmekte yarar var. Ve onun içindir ki Türk Silahlı Kuvvetleri'nden acı bir biçimde intikam alma yoluna gittiler, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne büyük tuzaklar kurdular. Bu tuzaklarla Türk Silahlı Kuvvetleri çok sıkıntılı bir sürece sürüklendi. Özellikle Deniz ve Kara Kuvvetlerimiz oldukça ağır darbelere maruz kalmıştır. Fakat bu darbelerin etkilerini çok kısa zamanda telafi edecektir, bütün kuvvetlerimizde.
Normal olarak baktığınızda mümkün değil. O insanın çok anormal bir zeka düzeyine sahip olması, anormal bir oynak bir zekaya, anormal bir yönetim becerisine, planlama yeteneğine sahip olması lazım veya böyle bir ekibinin olması lazım. Eğer bu saydıklarım mevcut değilse o zaman başka bir kaynaktan güç alma zorunluluğu vardır diye düşünüyorum.
"PARALEL YAPI CIA'İN KONTROLÜNDE"
Başta CIA olmak üzere Batılı istihbarat örgütleri bunun arkasında olabilir. Bir çok örgütün bu işe el attığını da ben pek zannetmiyorum. Özellikle ABD'nin Ortadoğu'daki politikaları bakımından, geçmişte biliyorsunuz 2003, 1 Mart Tezkeresi'nde Türk Silahlı Kuvvetleri'ni ağır biçimde suçlamıştı Amerikalılar, ' Meclis üzerinde etkinizi kullanmadınız, tezkere geçmedi' şeklinde, halbuki Türk Silahlı Kuvvetleri de demişti ki 'Burası demokratik bir ülke, burada asker TBMM üzerinde etki kullanma diye bir olayı yok, böyle bir şey söz konusu olmaz, dolayısıyla TBMM böyle karar verdi.' O günden bu yana Amerikalıların, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne bakışları oldukça farklılaştı. O nedenle de böyle bir ihtimal biraz daha güç kazanıyor.
Yani CIA'in akıl hocası veya yönlendirici rol oynadığı bir sistem olabilir diye düşünüyorum. Bugün hala BM'in kabul ettiği bir terörizm tanımı yok, bir terörist tanımı yok. O halde nasıl olacak uluslararası işbirliği içerisinde ortak bir güç ile ortak bir çaba ile terörün üstesinden geleceğiz.
"PKK, AVRUPA'YA UYUŞTURUCU SATIYOR"
Yıllardır bütün finans faaliyetlerinin merkezi Avrupa. PKK Avrupa'ya uyuşturucu götürüyor. Avrupa Polis Teşkilatı'nın birkaç sene önceki raporunu gördüm, o raporda diyor ki 'Bir yılda PKK'nın sadece Avrupa Biriliği ülkelerindeki uyuşturucu ticaretinden kazandığı para 300 - 500 milyon Euro arasında. Şimdi düşünün böyle bir para PKK'nın kasasına sadece uyuşturucu ticaretinden giriyor. Bu para nerede aklanıyor İsviçre bankasında, Belçika, Alman,İtalyan bankalarında, Güney Kıbrıs Rum yönetiminin bankalarında aklanıyor. Bunlar Avrupa'da olup bitiyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Emekli Orgeneral Edip Başer ''TSK'dan intikam aldılar''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN