Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fahrettin Altun ''Faili karartma eylemi yapılmıştır''

SETA İstanbul Genel Koordinatörü ve Sabah Gazetesi yazarı Doç. Dr. Fahrettin Altun, Doğan Medyası ve Paralel Yapı'nın artan terör saldırıları karşısında takındığı tavra tepki gösterdi. A Haber'de Söz Teması programına katılan Altun, "Her ikisi de faili karartma eylemi yapmıştır ve Türkiye’nin önünün tıkanmasına hizmet etmiştir. " dedi.

''FAİLİ KARARTMA EYLEMİ YAPMIŞTIR''
Doğan Medyası PKK'nın yaptığı faaliyetlerde faili karartma dediğimiz eylemi net bir biçimde yapmıştır. Bir terör saldırısı olduğunda bu bir terör saldırısıdır, bunu gerçekleştiren de şu aktördür demediğinizde siz faili karartmış olursunuz, ondan sonra bahaneler üretmeye başlarsınız. 'Falan siyasi aktörün, falanca davranışı buna yol açmıştır' gibi aslında tevillerde bulunursunuz. Paralel Yapı medyası tamda bunu yapıyor. Cumhuriyet gazetesi, Birgün gazetesi bunu yapıyor. Bu tarihsel blok olarak aslında kendilerini ifade eden, yıkıcı bir aslında ittifak.
''TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ TIKIYORLAR''
Aslında Cumhurbaşkanı'nın sembolize ettiği bir Türkiye anlayışına, felsefesine, yapısına ortak bir tepki, eylemlilik hali söz konusu. Bu hal Türkiye'nin önünde temel meseleler,siyasal istikrarın kurulması, ekonomik büyümenin gerçekleştirilmesi demokratikleşme sürecinin nihayete erdirilmesi gibi temel meselelerde önünün tıkanmasına hizmet eden unsurlardır. Bunların tespit edilmesi lazım.
ARKADAŞINA GÖNDER
Fahrettin Altun ''Faili karartma eylemi yapılmıştır''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN