Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'cü alçağa Fuat Avni sahip çıktı

Darbe gecesi canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatta olduğunu öğrendiğinde büyük şok yaşayan ve halka “askere direnmeyin, sokağa çıkmayın” çağrısı yapan eski Zaman yazarı Kerim Balcı yaklaşık 2,5 aydır sosyal medya hesaplarını kapatarak ortadan kaybolmuştu. FETÖ’cü hain Fuat Avni’nin Dünya Gündemi programında ortaya çıktı.

FETÖ'cü hain Kerim Balcı'ya, teröristbaşı'nın sosyal medyadaki tetikçisi Fuat Avni'nin Twetter hesabını yöneten Aydoğan Vatandaş sahip çıktı.

FETÖ'NÜN ABD'DEKİ TELEVİZYONUNDA HAİNLER İTTİFAKI

Darbe gecesi canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatta olduğunu öğrendiğinde büyük şok yaşayan ve halka "askere direnmeyin, sokağa çıkmayın" çağrısı yapan eski Zaman yazarı Kerim Balcı yaklaşık 2,5 aydır sosyal medya hesaplarını kapatarak ortadan kaybolmuştu. FETÖ'cü hain Fuat Avni'nin Dünya Gündemi programında ortaya çıktı.

İSRAİL'E DOST TÜRKİYE'YE DÜŞMAN

Eski Zaman Gazetesi'ndeki yazılarında sürekli olarak İsrail'i öven ve Türkiye'yi itibarsızlaştırmaya çalışan Kerim Balcı, yurtdışına kaçtıktan sonra bu ihanetini sürdürdüğü ortaya çıktı. İsrail'in Filistin'i işgali sorununda Türkiye'nin tarafsız kalması gerektiğini belirten FETÖ'cü hain Kerim Balcı, Mavi Marmara Gemisi'nin Gazze'ye yolculuğunun Fetullah Gülen'in kelimeleriyle yeniden eleştirdi. Gülen'in Mehdilik hezeyanını da "din adamı böyle şeyler söyler" şeklinde adeta kabullenen Kerim Balcı, "din adamı Mehdilik açıklaması yapabilir ama siyasetçi yapamaz" gibi garip ifadeler kullandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'cü alçağa Fuat Avni sahip çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN