Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halk TV'den skandal çağrı! "Dolar alın!" Türkiye diz çöksün mü istiyorlar?

Amerika elindeki var gücüyle Türkiye'ye saldırıyor. ABD'nin kirli ekonomik oyununa Türkiye'nin içinde destek veren ve çanak tutanlar var. CHP'nin yayın organı Halk TV'de bir programına davet ettiği sözde ekonomist konuğu ağzından 'dolar alın' çağrısı yapıyor.

ABD'nin hukuksuz ekonomik yaptırımları ve dolar oyunuyla köşeye sıkıştırmaya çalıştığı Türkiye'de hiç de yabancı olmadığımız bir yerden ana muhalefetin yayın organından destek geldi.

Başta Türk milleti olmak üzere belli başlı dost ve kardeş ülke insanları bile ABD'nin Türkiye'yi bitirme projesine Türk Lirası alarak destek verirken, Halk TV kendine ekonomist diyen Murat Kubilay'ın 'dolar almak daha cazip' sözleriyle tarafını bir kez daha belli etti.

Programdaki skandallar bununla da sınırlı kalmadı

Murat Kubilay, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti'nin haklı dik duruşunu görmezden gelerek Türkiye'ye adeta teslim olun dedi ve faizin arttırılması gerektiğini savundu. Halk TV'de Türkiye'nin dolar baronlarına diz çökmesini öğütleyen ekonomist daha da ileri giderek mega projelerinde durdurulması gerektiğini savundu. Programdaki skandallar bununla da sınırlı kalmayarak kendine ekonomist diyen Murat Kubilay'ın son sözleri Halk TV'nin nerelerden emir aldığını ortaya koyar nitelikteydi. Çünkü Halk TV'de Trump gibi Türkiye'yi tehdit etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
  • HER ZAMAN
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Halk TV'den skandal çağrı! "Dolar alın!" Türkiye diz çöksün mü istiyorlar?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN