Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İçişleri Bakanı Selami Altınok ''Şerefle elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz”

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı geçici seçim hükümetinde İçişleri Bakanlığı'na atanan İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, “Beklemiyordum. Kamu görevlileri için görev beklenmez” dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı yeni hükümete İçişleri Bakanlığı'na atanan İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok Ankara'ya gitti. Selami Altınok Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Kendisine verilen görevle ilgili konuşan Altınok, "Bu bir bayrak yarışı. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne ve milletimize hizmet etmenin alanı ve görev farklılığı yoktur. Cumhurbaşkanımızın, başbakanımızın verdiği görevi bundan önceki görevlerimde olduğu gibi elimden geldiğince memleketimize üstün hizmet anlayışıyla yerine getirmeye çalışacağım. İstanbul'da 20 ay boyunca bu güzel insanlara ve bu güzel şehre hizmet etmenin onurunu yaşadım. Onu bana Allah bahşetti. Bundan sonra da bütün memleketimize yeni verilen görev sebebiyle elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz. Bu millete hizmet etmenin alanı sahası yoktur" dedi.
İçişleri Bakanlığı'na atanmayı beklemediğini belirten Selami Altınok, "Beklemiyordum. Ama kamu görevlileri için görev beklenmez. Şerefle elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz" diye konuştu.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
İçişleri Bakanı Selami Altınok ''Şerefle elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN