İhsan Özkes Ahmet Hakan'a seslendi ''Ben özüme döndüm sen neredesin?''

CHP'den istifa eden bağımsız Milletvekili İhsan Özkes, A Haber'de yayınlanan Deşifre'ye konuk oldu, malum çevrelerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan düşmanlığı çevresinde birleştiğini söyledi. "Bu durum ülkeyi uçuruma sürüklüyor" dedi. Özkes, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'ın da CHP'ye akıl hocalığı yaptığını ve dizayn ettiğini öne sürdü. Ahmet Hakan ile arasındaki polemiğe de değinen Özkes ‘Ben özüme döndüm sen nerdesin’ diye sordu?

ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI İTTİFAKI VAR
AK Parti düşmanlığı ve özellikle Sayın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan düşmanlığı, husumeti gerçekten de ülkeyi bir uçuruma, bir karanlığa doğru sürüklüyor. Tayyip Erdoğan düşmanlığında o sarmala girdiğim için de pişmanlık duyuyorum diye yazdım. AK Parti düşmanlığı ve Tayyip Erdoğan düşmanlığı ile memleketin geldiği nokta budur. Ben de bu 78 milyon insandan bir fert olarak, bırakın milletvekili olmayı, bu memleketin bu uçuruma yuvarlanmasına gönlüm razı olmaz. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Benim dün ne dediğime takılmayın.
AHMET HAKAN CHP'Yİ DİZAYN EDİYOR
Cumhuriyet Partisi ile bir yönlendirme gibi, 'Sayın Kılıçdaroğlu sizin yerinizde olsam şöyle yaparım', böyle yaparım' gibi basında açık olarak Cumhuriyet Halk Partisi'ne yönlendirmeler yapıyordu. Bende çok şahit olmuşumdur Cumhuriyet Halk Partisi ile Ahmet Hakan'ın zaman zaman görüşmeleri olur. Cumhuriyet Halk Partisi'ne çok mütevazı terimle katkıda sunuyor, aklı hocalığı gibi.
BEN ÖZÜME DÖNDÜM SEN NEREDESİN?
İhsan Özkes, Ahmet Hakan ile arasındaki polemiğe de değindi. 'Ben özüme döndüm sen nerdesin' diye sordu? 'Ben döndüysem aslıma döndüm, özüme döndüm. Yaptığım bir şey yok. Ayıp yok günah yok. Peki, ey Ahmet Hakan Coşkun sen nereye döndün? Bunun cevabını ver, dün neydin bugün nesin sen? Ben düne döndüm ama sen nerdesin?' dedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
İhsan Özkes Ahmet Hakan'a seslendi ''Ben özüme döndüm sen neredesin?''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN