Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu Sabiha Gökçen'e de karşı çıkmış

Türkiye’nin her milli projesine karşı çıkan, Almanya’da yaptığı konuşmada “Türkiye’ye gelmeyin can güvenliği yok” çağrısında bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun 17 sene önce Sabiha Gökçe Havalimanı için söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2001 yılında Sabiha Gökçen Havalimanı için söylediği skandal sözler ortaya çıktı.

Dünyanın en büyüklerinden biri ve Türkiye'nin mega projelerinden olan 3. Havalimanı projesine karşı çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yıllar önce Sabiha Gökçen Havalimanı ile ilgili söylediği sözler ortaya çıktı.

SABİHA GÖKÇEN'E DE KARŞIYMIŞ!

Bugün ulusal ve uluslararası birçok uçuşa ev sahipliği yapan ve Atatürk Havalimanı'nın yükünü önemli ölçüde azaltan Sabiha Gökçen ile ilgili Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2001 yılında "Uçağın inmediği yere havalimanı yapan başka ülke gördünüz mü siz?" diyerek tepki gösterdiği ve boş bir proje şeklinde lanse etmeye çalışarak algı oyunu yaptığı ortaya çıktı.

3. HAVALİMANINA DA KARŞI

O Kemal Kılıçdaroğlu tıpkı o gün Sabiha Gökçen'e karşı çıktığı gibi bugün de 3. Havalimanı projesine karşı çıkarak dış güçlerin sözcülüğünü yapmayı sürdürüyor. O günlerde sarf ettiği sözlerin benzerlerini bugün de söyleyen Kılıçdaroğlu'nun aradan geçen 17 yıla rağmen değişmediği ve hala ülkesini kötüleyerek yapılan projelere köstek olmaya çalıştığı, adeta yabancı ajanların yapmak isteyip de yapamadıklarını yapmaya çalıştığı açık bir şekilde görülüyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
  • HER ZAMAN
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu Sabiha Gökçen'e de karşı çıkmış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN