Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Markar Esayan: "Yeni Türkiye'yi engelleme projesi"

AK Parti hükümetine yönelik bazı gazete ve televizyonlarda kullanılan nefret dili ve sürdürülen linç kampanyası A Haber'deki Söz Teması programında ele alındı. AK Parti Ankara Milletvekili Aydın Ünal, bu kampanyayı milli iradeye yönelik bir savaş olarak niteledi. AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan'a göre de bu bir ayaklanma provası ve amaç yeni Türkiye’yi engellemek. Daily Sabah Gazetesi yazarı İlnur Çevik de bazı gazetelerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine hakkında yürütülen karalama kampanyasına tepki gösterdi.

AYDIN ÜNAL: MİLLİ İRADEYE YÖNELİK BİR SAVAŞ

Bu bir savaş. AK Parti'ye, Cumhurbaşkanımıza, onların temsil ettiği görüşe, milli iradeye yönelik çok ciddi bir savaş yapıyorlar. Savaştıkları için de her türlü yönetimi, yalanı, iftirayı bu savaşta meşru görüyorlar. Taarruz halindeler, ellerine ne geçerse fırlatırlar. Ahlaksızlar.

MARKAR ESAYAN: YENİ TÜRKİYE'Yİ ENGELLEME PROJESİ

Bu ciddi bir ayaklanma provasıdır. Yeni Türkiye'yi engelleme projesidir. Burada CHP'li, MHP'li, HDP'li ,AK Parti'li olmaktan bağımsız olarak, 1 Kasım'da vereceğimiz karar, Türkiye üzerinde iç savaş arzuları dahil olmak üzere her türlü siyasi mühendisliğe ve belki bir fetret dönemine karşı güçlü bir cevap olmalıdır.

İLNUR ÇEVİK: İNSANIN AİLESİYLE BU KADAR UĞRAŞILMAZ

Her gün Sözcü Gazetesi'ni alın başlığını koyun. 100 günde yaklaşık herhalde 70 gün Erdoğansız manşeti yoktur. Cumhuriyet Gazetesi benzer başlıklar. Bunlarla gazete sattıracaklarına inanıyorlar. Bir kesimde insanlar bunu okuyarak içimin yağı eridi diyor. Daha çok CHP'ye oy veren kesimler bunlar, içimin yağı eridi diyor. Onlara şunu söylüyoruz biz de; her gün bir insanın ailesiyle, çocuğuyla, kızıyla , oğluyla, karısıyla kendisiyle uğraşılmaz hakaret edilmez. Buna hangi kul dayanabilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Markar Esayan: "Yeni Türkiye'yi engelleme projesi"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN