Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Markar Eseyan ''O röportaj çocuk istismarı''

A Haber'de İnce Siyaset programına katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan, Doğan Medyasının başını çektiği bazı medya organlarında kendisi hakkında yürütülen itibarsızlaştırma kampanyalarına çarpıcı bir yorum getirdi. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın HDP Milletvekili Garo Paylan üzerinden kendisini hedef aldığını söyleyen Esayan, "Bana bir çocuk istismarı gibi geldi, üzüldüm doğrusu" ifadelerini kullandı.

''GEZİ'DE SENTETİK İSYANI GÖRDÜK''
Burada dünyaya şöyle bir mesaj verilmek isteniyor aslında 'AK Parti'ye, Sayın Erdoğan'a Türkiye'deki herkes karşı. Bir otoriter hatta, bir diktatörlük var', ve toplumun çeşitli kesimleri hiçbir yeri boş bırakmıyorlar. Dünyaya da böyle bir mesaj, 'Türkiye'nin bütün kesimleri bu diktatörlükten inliyorlar ve isyan halindeler.' Gezi bunun bir destanıydı vs. bu görüntüyü sentetik olarak vermeye çalışıyorlar.
''MEDYADA İTİBARSIZLAŞTIRMA YAPILIYOR''
Şimdi benim gibi insanlarda bu görüntüyü bozan kişilikler olarak çok büyük nefret. Beyaz Türk mayesinden gelmiş bir demokrat, kabul edilebilecek bir şey değil veya bir Ermeni vekil, bir Kürt gazeteci, vekil, AK Partili ya da yiğidi öldürüp hakkını veren yani bu çıldırma seansına katılmayan vicdanlı insanlar çok hızlı bir şekilde itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor ve bu çok sistemli bir şekilde yapılıyor.
''AÇIKÇA ÇOCUK İSTİSMARIYDI ÜZÜLDÜM''
Gazeteler bunu yapıyorlar, düşünün Hürriyet Gazetesi, Ahmet Hakan sırf benim üzerime bir röportaj yaptı gariban bir çocuk ile, onu istismar etti diye ben üzüldüm, HDP'li Ermeni vekil. Çünkü o gerçekten bir istismar, bir çocuk istismarı gibi geldi bana.
''BANA KÜFRETTİRMEK ÜZERE YAPILDI''
Alıyorsunuz genç siyasetçi namzetini ve Markar Esayan'ı itibarsızlaştırmak üzere güya onunla bir röportaj yapıyorsunuz ve 80 sorunun 80 tanesi Markar Esayan üzerine, ona küfrettirmek üzere. Niçin, sizi itibarsızlaştırmak üzere.
''EZBERİ BOZAN İTİBARSIZLAŞTIRILIYOR''
Bunu Mehmet Bey'e de yapıyorlar, Orhan Bey'e de yapıyorlar özellikle bu ezberi bozan herkese bu itibarsızlaştırma kampanyasını yapıyorlar çünkü dış dünyaya verilen görüntüyü bozuyorsunuz siz ve bundan hiç hazzedilmiyor. Her gün olan şeyler bunlar , alıştık o yüzden ama benim şahsım burada önemli değil, hepimizin üzerinde yapılan şey.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Markar Eseyan ''O röportaj çocuk istismarı''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN