Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Murat Kelkitlioğlu ''Medya patronu olduğunu bilerek görmediler''

Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a düzenlenen suikast girişimi, A Haber'deki Arka Plan programında masaya yatırıldı. Programın konuklarından Yeni Yüzyıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, terörün hedefine dikkat çekti, birlik ve beraberlik mesajı verirken, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Erdinç Yazıcı, saldırının amacının Türkiye’nin istikrarını bozarak kaos ortamı oluşturmak olduğunu söyledi. Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murak Kelkitlioğlu ise Doğan ve okyanus medyasının saldırıyı veriş biçimini eleştirdi, "Bu haberi böyle görmenin tek anlamı, keşke ölseydin demektir" ifadesini kullandı.

PROF. DR. YAŞAR HACISALİHOĞLU ''BU OYUNA GELMEMEK GEREKİR''
Terörün esas itibarı ile bir çok nedenini konuşuruz ama, korku, şiddet, tedirginlik ve dağınıklık üretmek gibi bir hedefi vardır, bu oyuna gelmemek gerekir. Bu daha da fazla bizi muhkemleştirmelidir. Toplum olarak, millet olarak kenetlenmeliyiz. Bunu başardığımız sürece etkisizleşir. Bugün Star Medya Grubu'na yapılan bu saldırı bütün Türkiye'yi ayağa kaldırmalıdır.
DOÇ. DR. ERDİNÇ YAZICI ''AMAÇ KAOS ORTAMI OLUŞTURMAK''
Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Erdinç Yazıcı da saldırıyla amacının kaos yaratmak olduğunu belirterek ' Türkiye'nin istikrarına açıkça bir saldırıdır ve esas itibari ile bir kaos ortamı oluşturmak ve bunu derinleştirmek, Türkiye'de yaygınlaştırılmak istenen bu terör iklimini, terörize olmuş bir atmosferi daha da yaygınlaştırarak, burada ne amaçlanıyorsa O hedefe doğru yürümek.' dedi.
MURAT KELKİTLİOĞLU ''MEDYA PATRONU OLDUĞUNU BİLEREK GÖRMEDİ''
Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murak Kelkitlioğlu ise Doğan ve okyanus medyasının saldırıyı veriş biçimini eleştirerek şunları söyledi;
'Bunun dediğim gibi tek bir anlamı var 'Oh iyi oldu, keşke ölseydin' dir bunun arka planı. 'Ethem Sancak'ın kardeşine silahlı saldırı' diye verdi , arkasından bütün gün şöyle verdi haberi. 'İş adamı Ethem Sancak'ın kardeşi Murat Sancak'a suikast girişimi, silahlı saldırı' diye verdi. Bir medya patronu olduğunu söylememek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. İş adamı da ne iş yapar? Bu adam medya patronu, senin en büyük rakiplerinden bir tanesi. Bir medya patronu olduğunu ortaya koymamak için elinden geleni yapıyorsun yayınlarında. '
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Kelkitlioğlu ''Medya patronu olduğunu bilerek görmediler''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN