Nihat Doğan Demokrasi Nöbeti'nde

05.08.2016 | 09:59

Vatan Caddesi'ndeki Demokrasi Nöbeti'ne katılan sanatçı Nihat Doğan, "Hayatımızın en güzel yıllarını Recep Tayyip Erdoğan'ın hak ile batıl davasının tam ortasına düşüren Rabbimize şükürler olsun" dedi.

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin ardından vatandaşların meydanlardaki Demokrasi Nöbetleri devam ediyor. Vatan Caddesi'nde devam eden nöbetlerde ellerinde Türk bayraklarıyla darbecilere meydan okuyan vatandaşlar, türküler ve marşlar eşliğinde bekleyişlerini sürdürüyor.
Vatandaşların kutlu nöbetine Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, sanatçılar Nihat Doğan ve Züleyha Ortak, haber spikeri Seval Çopur, televizyon programcısı Ömer Ekinci de eşlik etti.
"Bu milleti hedefinden kimse vazgeçiremez"
Demokrasi Nöbeti'ndeki vatandaşlara seslenen Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Bu hainler her zaman olacaktır. Melikşah'tan, Alparslan'dan aldığımız bu sancağı nereye gidecekse, nereye kadar götürülecekse bununla mükellef olacak bu milleti hedefinden kimse vazgeçiremez" diye konuştu.
Darbecileri kınayan ve milli iradeye vurgu yapan sanatçı Nihat Doğan, "Hayatımızın en güzel yıllarını Recep Tayyip Erdoğan'ın hak ile batıl davasının tam ortasına düşüren Rabbimize şükürler olsun" ifadelerini kullandı. Sanatçı Züleyha Ortak ise, "Nasipse pazar günü başkomutanımızla birlikte Yenikapı'da olacağız" dedi.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN