Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nükhet Hotar ''Ülke ne zaman kalkınsa saldırıyorlar''

Aydın Doğan Medyası ile CHP arasında nasıl bir bağ var? Hilton arazisindeki usulsüzlüklerle ilgili yapılan haberlere, Doğan Medya Grubu’ndan önce neden CHP'li vekiller cevap veriyor? A Haber yayınına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, CHP ile Doğan Medya arasındaki ilişkiyi anlamak için kısa bir arşiv taraması yapmanın yeterli olacağını söyledi. Aralarında duygusal bir bağ bulunduğunu görmek için uzman olmak gerekmediğini belirten Hotar, "Ülke ne zaman yükselişe geçiyorsa iktidardaki partiye saldırılar da artıyor" dedi.

''ÜLKE NE ZAMAN KALKINSA SALDIRIYORLAR''
Doğan Medya'nın geçmişten bugüne kadar bu ülkenin yararına olan herhangi bir konudaki yayını var mı yok mu kısa bir arşiv taramasıyla da bunu görebiliriz. Ona bir bakalım, ülke ne zaman yükseliyorsa, yükselişi üstelenmiş dik duran bir lideri varsa ona yönelik saldırıya nasıl geçiyor bunun arkasında Doğan Grubu'nun ne kadar çıkarı var ya da yok bunları mukayese etmek arşiv taramasıyla çok mümkün.

''ARALARINDA DUYGUSAL BİR BAĞ VAR''
Dolayısıyla CHP'nin de Doğan Medya Grubu'yla bağlantısını, böyle bir tabloyu ortaya koyduğunuzda organik olmasa da duygusal bir bağ olduğunu, hedeflerinin aslında AK Parti olduğunu, beraber hareket ettiğini, o partinin vekillerini kullanarak yaptığını görebiliyoruz. Bunu görmek için bilmek için bu konularla ilgili olmak gerekmiyor. Kısa bir arşiv taraması yeterli. Tarama Özal'a kadar, Gezi olaylarına, Paralel Yapı, dershane başlıklara bakılabilir. Aralarındaki bu duygusal bağ da ortaya çıkmış olur.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Nükhet Hotar ''Ülke ne zaman kalkınsa saldırıyorlar''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN