Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hürriyet ile Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı arasında nasıl bir ilişki var?

Bugün Hürriyet Gazetesi’nde Sedat Ergin ve Ahmet Hakan’ın köşe yazılarının hedefinde yine Latif Erdoğan ve Turkuvaz Medya Grubu vardı. İki köşe yazısında da pornocu paralel örgütten ve Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın Hürriyet’e servis ettiği Nuh Mete Yüksel seks kasetinden tek kelime bahsedilmiyordu.

LATİF ERDOĞAN "İFTİRADIR-KURGUDUR" DEDİĞİ HALDE

Latif Erdoğan AHaber'de yaptığı açıklamanın devamında çok net şekilde Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil'in kendisine Meral Akşener'in uygunsuz görüntülerinin olduğunu söylediği bir kaseti izlettirmek istediğini ve kendisinin bu görüntüleri "iftiradır, kurgudur" diyerek izlemek istemediğini belirtiyor.

KASETİ YAYAN MUSTAFA YEŞİL'DEN NEDEN BAHSEDİLMİYOR?

Peki Ahmet Hakan ve Sedat Ergin, bu görüntüleri servis eden Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil'den neden tek kelime bahsetmiyor. Daha önce Hürriyet'e birçok kaset servisi yapan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın seks kaset trafiğinin içerisinde bulunmasının bir haber değeri yok mu?

NUH METE YÜKSEL'İN SEKS KASETİNİ DE AYNI VAKIF HÜRRİYET'E SERVİS ETTİ

Paralelci polisler tarafından çekilen Nuh Mete Yüksel'in seks kasetini Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Harun Tokak nasıl Hürriyet'e servis etti? O seks kasetlerini çeken ve Hürriyet'e ulaştıran polisler şimdi Gülen hareketinin hangi kurumlarında çalışıyor?

HÜRRİYET KASETÇİ VAKIFA AÇILAN SORUŞTURMAYI NEDEN GÖRMEDİ

Tüm bu gerçekleri görmezden gelen Hürriyet ve müptezel yazarı Ertuğrul Özkök neden Latif Erdoğan'ı kasetçi olarak okurlarına lanse ediyor? Latif Erdoğan'a suç duyurusunda bulunulduğunu birinci sayfadan duyuran Hürriyet, neden savcılığın Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil ve Hürriyet'e Nuh Mete Yüksel kasetini servis eden vakfın eski başkanı Harun Tokak hakkında başlattığı soruşturmadan tek kelime bahsetmiyor?

BU VAKIF İLE HÜRRİYET ARASINDA NASIL BİR İLİŞKİ VAR?

Şimdi kamuoyu bu soruya cevap arıyor; Hürriyet Gazetesi ile Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı arasında nasıl bir ilişki var?

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Hürriyet ile Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı arasında nasıl bir ilişki var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN