Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polis kızından şehitler için şiir

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde görev yapan bir polis memurunun kızının şehitler için yazıp, okuduğu şiir dinleyenleri duygulandırıyor.

Babası, sokağa çıkma yasağının sürdüğü Sur ilçesinde görev yapan bir polis kızı, ilçedeki operasyonlarda şehit düşen asker ve polisler için şiir yazdı. Daha sonra amatör bir kamera ile şirini klipleştiren genç kız, bunu sosyal medyadaki çeşitli grupların hesaplarında paylaştı. Genç kızın şiiri, dinleyenlerin duygusal anlar yaşamasına neden oldu.
Genç kızın okuduğu şiir şöyle:
Çıkmış yola Mardinkapı'dan, Şehidim geliyor işte, İçiyor şerbetini Şeyh Matar'ın elinden, bir dikişte, Allahu ekber, Allahu ekber, Cennet yolu bu işte.
En önde Ahsenul Hançer, Ebu Muhsin göğe kaldırmış kılıcını, Arkasında yüzlerce sahabe, Hep bir ağızdan Allahu Ekber, Allahu Ekber, Cennet yolu bu işte.
Ulucami geçiliyor selalarla, salalarla, İleride Dağkapı, bir nur inmiş üstüne gökten, Sanki cennet kapı, Allahu Ekber, Allahu Ekber, Cennet yolu bu işte.
Cennet Kapı'da bekliyor, Açmış kollarını bir grup Nebi ve Rıdvan-ı Ekber, Yürüyor azhap ve şehidim, Allahu Ekber, Allahu ekber
Cennet Kapı bu işte.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis kızından şehitler için şiir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN