Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şeyhanlıoğlu ''Türkiye Ortadoğu'yu yönetecek tek ülke olduğu için hedefte''

A Haber’de canlı yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre programına bu hafta Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu, Şehit Orgeneral Eşref Bitlis'in oğlu Tarık Bitlis, Eski Sağlık Bakanı Bülent Akarcalı ve Bilgi Tek. Strateji Derneği Başkanı Abdullah Çiftçi konuk oldu.

İşte programdaki önemli açıklamalardan satırbaşları…
ŞEYHANLIOĞLU ''Şİİ İRANIYLA BATI ARASINDA BİR İTTİFAK KURULDU''
Bakın, şu anda bir örgüt daha var. Türkiye kamuoyu bunu çok bilmiyor. Ben yakından biliyorum ve mutlaka bu konuyla ilgili olanlar biliyordur ama çok önemli. IŞİD'den daha korkunç bir örgüt. Şiiler'in, Irak'ın bildiğiniz devlet mekanizmasını ortadan kaldıran İran'ın kurduğu Haşdi Şaabi örgütü var. Bu Haşdi Şaabi örgütü Irak'ın devlet mekanizmasını ortadan kaldırmış durumda. Bugün Bağdat'a giderseniz, bir Allah'ın kulu 'Ben Sünni'yim' diyemiyor. Sünni kalmadı, oysa Bağdat bir Sünni şehridir. Burada enteresan bir şey var, Şii İran ile Batı arasında bir ittifak kuruldu ve bu ittifakta Türkiye bölgeden atıldığı gibi bölge Batı ile beraber yani bu yolu hiç Kudüs'e uğramayan Kudüs tugayları komutanı, İsrail ile birlikte hareket ediyor.
ŞEYHANLIOĞLU '' TÜRKİYE ORTADOĞU'YU YÖNETECEK TEK ÜLKE OLDUĞU İÇİN HEDEFTE''
Türkiye, Ortadoğu'da, İslam dünyasında medeniyet üretme kapasitesine sahip tek ülkedir. En büyük korkuları budur. Yeni bir Osmanlı olmamasıdır. Boşnaklara Srebrenitsa'da yapılanların aynısı her gün Suriye'de yapılıyor, başka yerlerde de yapılıyor. Bunun sebebi çok basit: Türkiye'nin bir daha ayağa kalkmaması.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeyhanlıoğlu ''Türkiye Ortadoğu'yu yönetecek tek ülke olduğu için hedefte''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN