Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tecavüz mağduru kız için kiralık katil tutuldu iddiası

Bursa’da iş görüşmesine gittiği avukatın cinsel istismarına maruz kaldığı iddia edilen genç kız ilk kez konuştu. Devamlı tehdit edildiğini söyleyen mağdure, “1.5 yıldan beri evden dışarı çıkamıyorum. İnşallah bugün adalet yerini bulacak” diye konuştu.

Bursa Barosu Avukatlarından sanık Ö.Ç. hakkında, geçen yıl Nisan ayında iş görüşmesi için yanına gelen sekreter C.Ç.'ye (20) kola ve çayın içine etonol koyup cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla dava açılmıştı.
Davanın bugünkü duruşması öncesi konuşan mağdure C.Ç. dehşet anlarını anlattı. 1.5 yıldır evden dışarı çıkamaz olduğunu ifade eden C.Ç., "Sürekli tehdit ediliyoruz ve kaçıyoruz. Ailem, ben ve avukatım tehdit altındayız. Avukatımın evi kurşunlandı ve evine zarf içinde kurşun gönderildi. Babamı kaçırmaya çalıştılar ve darp edildi" dedi.
BENİ ÖLDÜRTMEK İÇİN KİRALIK KATİL TUTTU
Öldürülmesi için 250 bin liraya kiralık katil tutulduğunu ileri süren C.Ç., şikayetini geri çekmesi için de para teklif edildiğini ileri sürdü. Davacı genç kız, "Erkek arkadaşıma para teklif ettiler ve darp etmeye kalktılar. Devamlı tehdit ediliyoruz, dışarı çıkamıyoruz. Mahkemelere polis eşliğinde gidip geliyorum. Mahkeme sonucunu sabırla bekliyorum. 1.5 yıl oldu artık adaletin yerini bulmasını istiyoruz. Her gün tehdit alıyorum, evimde camdan dışarı bakamıyorum. Her gün evin önüne birileri geliyor, tehdit ediliyoruz. Devamlı para teklif ediliyor. 'Ailen ölür, sen ölürsün' diyorlar. Adamın suçlu olduğu belli. Suçlu olmasa para teklif etmez ki. Babasıyla tehdit davam vardı. Davayı kazandım, sanığın babası mahkum oldu. İnşallah bugün de adalet yerini bulacak. Cezasını alacak" dedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Tecavüz mağduru kız için kiralık katil tutuldu iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN