Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teslim olan teröristlerden itiraflar!

Nusaybin'de güvenlik güçlerine teslim olan 25 bölücü terör örgütü mensubunun itirafları örgüt içindekilerin pişmanlıklarını gün yüzüne çıkardı. Teröristler yaşadıkları pişmanlıkları "Köpek gibi pişmanım" diyerek sözleri ile dile getirdi

Güvenlik güçleri Nusaybin'de teslim olan 25 terör örgütü mensubunun içinde bulundukları pişmanlığı dile getirmelerinin görüntülerini paylaştı.
Teslim olan bir örgüt üyesi, örgütün öz yönetimden bahsettiğini belirtilerek, "Bizi yarıyolda bıraktılar, 'ne haliniz varsa görün' dediler, 'biz size karışmıyoruz' dediler. Biz de Türkiye Cumhuriyeti'ne sığındık. Şu ana kadar hiç bir insan öldürmedim .Doğrudur ben katıldım ama anladım ki; çünkü vicdanım kabul etmedi. Her şeyi savaş ile başa çıkamazsınız. Herkes birbirini öldürüyor, yeter artık" ifadesini kullandı. Gençlere seslenen terörist, "Biz hata yaptık. Aileleriniz için çalışın, annemi, babamı dinleseydim ben bu halde olmazdım" dedi.
Bir başka terörist ise, "Köpek gibi pişmanım. Beni dinlesinler ne buralara yaklaşsınlar, ailelerin yanında kalsınlar. Bu şerefsizlerin yanlarına hiç yanaşmasınlar" diyerek gençlere seslendi.
Diğer bir terörist ise, "Pişmanım, bilseydim örgüte katılmazdım. Barikat kurarak başladık. Sonra bize 'savaşacak gençler lazım' dediler. Biz de girdik.. özenti" diye itirafta bulundu.
Bir terörist ise yaşadığı pişmanlığı şu sözlerle dile getirdi:
"Hayatımda hiç bir şeyden bu kadar pişman olmadım. Çok hata etmişim."
"Kandırdılar bizi" diyen bir terörist ise içinde bulunduğu durumu şu sözlerle anlattı:
"Bizi ölüme terk ettiler. Tek sığınacağımız kişi devlettir. Gençlere sesleniyorum.Bu PKK yanlıştır."
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Teslim olan teröristlerden itiraflar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN