Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4 ayda 3 çocuğunu kaybetti

Kars’ta 4 ay içinde peş peşe 3 çocuğunu kaybeden baba Hacı Güler, Hacettepe Hastanesinde tedavi gören son çocuğu Irmak’ı hayatta tutmak için çabalıyor. Güler, “Irmak’ın yaşaması için mücadele veriyorum. İnşallah yaşar” dedi.

Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı Tomarlı köyünde 4 ay içerisinde peş peşe üç çocuğunu kaybeden baba Hacı Güler, Hacettepe Hastanesinde tedavi gören Irmak'ı hayatta tutmaya çalıştığını söyledi. 21 Şubat tarihinden itibaren acı durumlar yaşadıklarını kaydeden baba Güler, "Genetik testlerin tamamı çıktıktan sonra Irmak'ın durumu belli olacak. Şuana kadar doktorlar Irmak'ın test sonuçlarının normal çıktığını belirttiler. Genetik testinde Irmak'ın da kan sonuçları bulunuyor. Almanya ve İrlanda'ya gittiğini belirttiler tahlillerin" ifadelerini kullandı.
21 Şubat tarihinde Aybüke'yi, 7 Nisan tarihinde Enes'i ve 20 Mayıs tarihinde 5 aylık Gözde'yi kaybettiğini belirten Güler, yapılan otopsi sonuçlarından tatmin olmadığını belirterek şunları söyledi: "Akciğer enfeksiyonu olduğunu söylediler ancak akciğer enfeksiyonunun biran da ani ölüme sebebiyet vereceğine inanmıyorum. Ankara ve İstanbul'da araştırılsa ve bize net bir cevap verseler daha iyi olur. Şuan da benim hastanedeki durumum zorluklarla mücadele vererek yeri geldi aç susuz kaldım. Önemli değil bu kızımın canı sağolsun. Ben ulaştığım her yere ulaşmaya çalıştım. Ama sonuç alamadım. Eğer o kanlardan bir olumsuzluk çıkarsa Irmak'ın tedavisine devam edilecek. İnşallah genetik bir hastalık olmaz. Çünkü bir umudum Irmak'tır. Irmak'ın yaşaması için mücadele veriyorum. İnşallah yaşar. Şuan da yatağının üzerinde bir kamera var ve takip ediliyor. Ani ölüme sebep olacak nedenler araştırılıyor. Rabbim inşallah 4'üncü acıyı vermez. Bunu kaldıracak gücüm yok. Rabbim inşallah bu çocuğumuzu bize bağışlar."
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
4 ayda 3 çocuğunu kaybetti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN