Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5 yaşındaki Ecrin 2 aydır kayıp

Mardin’in Midyat ilçesi Harmanlı köyünde bakkala gitmek için evden ayrılan 5 yaşındaki Ecrin Tunç’tan 2 aydır haber alınamıyor.

Acılı anne Nursel Tunç, tüm Türkiye'ye seslenerek kızının bulunması için yardım beklediğini söyledi. Anne Nursel Tunç, "Kızım 2 aydır yok. Nerede olduğunu, ne halde olduğunu bilmiyorum. Cumhurbaşkanına ve tüm yetkililere sesleniyorum. Kızımı bulun. Kızım ölü mü, sağ mı, aç mı, tok mu, hiçbir şey bilmiyorum? Devlet bir an önce kızımıza bizi kavuştursun. Tüm Türkiye'ye sesleniyorum. Acımızı anlayın. Acımıza ortak olun. Bizlere yardım eli uzatın" dedi.
"ÇOK ACI ÇEKİYORUM"
Kızının yokluğunda çektiği acının dayanılmaz olduğunu belirten Nursel Tunç, çok acı çektiğini söyledi. Tunç, "Bu acı ile artık yaşamak istemiyorum. Evimizde doğru düzgün ne oturabiliyoruz, ne yatabiliyoruz. Ne olur Ecrin'i kavuşturun bize. Normal şartlarda çocuklarımız 5 dakika yanımızdan ayrıldığında onları düşünüyoruz. Acaba nerede, ne yapıyor, başına bir şey mi geldi endişesini taşıyoruz. Benim kızım 60 gündür yok" şeklinde konuştu.
"OLAY GÜNÜNE AİT TELEFON SİNYALLERİNİ İSTİYORUZ"
Ecrin'in kaybolduğu gün olayın yaşandığı Harmanlı köyündeki tüm telefon sinyallerine ulaşılmasını isteyen dede Veysi Tunç, Ecrin'in kaybolduğu gün Harmanlı köyündeki tüm telefon sinyallerine ulaşıldığı takdirde torununun bulunmasına dair bir umut ışığının ortaya çıkabileceğini kaydetti. Annesi temizlik yaptığı sırada evden ayrılarak bakkala giden ve 60 gündür kendisinden haber alınmayan Ecrin için yapılan arama ve tarama çalışmaları sonuçsuz kalmıştı. AFAD ve jandarma tarafından Harmanlı köyü ve çevre köylerdeki arazide, kuyularda ve mağaralarda yapılan arama çalışmalarında Ecrin'e ait herhangi bir ize rastlanmamıştı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
5 yaşındaki Ecrin 2 aydır kayıp
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN