Türkiye'nin en iyi haber sitesi

500 canlı adam

Aydın’ın Çine ilçesinde aracına dolum yapılırken fenalaşan kamyon şoförü, hastaneye gelene kadar yaklaşık 80 defa kalp krizi geçirdi. Hastanede tedavi gördüğü 3 günde 250’nin üstünde kalp krizi geçiren hasta, 400-500 defadan fazla ölüp dirildi. Şok cihazı ile müdahale edilmekten göğsünde yanık ve yaralar oluşan hasta, ablasyon tedavisi ile sağlığına kavuştu.

İzmir'den Aydın'ın Çine ilçesine tankerine su doldurmaya gelen kamyon şoförü 51 yaşındaki Nuri Teke, Çine'de aracına yükleme yapılmasını beklerken birden fenalaştı. Diğer kamyon şoförlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulans ile Aydın Devlet Hastanesi'ne getirilen Nuri Teke'nin kalp krizi nedeniyle fenalaştığı ve hastaneye ulaşana kadar sayısız kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Hastaneye geldikten sonra da birçok kez kalp krizi geçiren Teke, Aydın Devlet Hastanesi'nde iki defa ameliyat ve bir defa anjiyo oldu.

Kalbi 700 defa atıyor

Nuri Teke, Kalp Damar Cerrahisi Opr. Dr. Mustafa Ünal'ın gözetiminde tedaviye alındı. Hastanın kendilerine geldiğinde kalbinin ritim bozukluğu yaşadığını ve günde ortama 70 defa atması gereken kalbin nöbetler esnasında 700 defa attığını açıklayan Dr. Mustafa Ünal, buna bağlı kalp krizleri geçirip, kalbin durduğunu söyledi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
500 canlı adam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN