Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6 yıllık beraberlikten sonra AVM'de evlilik teklifi

Çanakkale'de yaşayan 27 yaşındaki Hüseyin Dal, 6 yıldır birlikte olduğu 26 yaşındaki kız arkadaşı Tuba Yıldızdoğdu'ya bir alışveriş merkezinde mum ve gül yapraklarından oluşturduğu içinde 'Tuba' yazılı kalp ile sürpriz evlenme teklifi etti. Alışveriş yapanların meraklı gözlerle izlediği Tuba Yıldızdoğdu, önünde diz çökerek evlenme teklifinde bulunan erkek arkadaşı Hüseyin'e alkışlarla "evet" dedi.

Çanakkale'deki bir alışveriş merkezinde, yetkililerden izin alan Hüseyin Dal, 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Tuba Yıldızdoğdu'ya sürpriz evlenme teklifi yapmaya karar verdi. Bunun için hazırlıklara başlayan Dal, giriş kısmından 100 metre ilerideki boşluk alana önceden hazırladığı 'Tuba' yazısı, mum ve gül yapraklarının önünde beklemeye başladı. Tuba Yıldızdoğdu, elinde çiçekle bekleyen erkek arkadaşı Hüseyin Dal'ı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Hüseyin Dal, herkesin alkışları arasında ve 'Bu hayatta biz olmaya var mısın?' yazılı pankart eşliğinde kız arkadaşının önünde diz çöküp, evlenme teklifinde bulundu.
Çevrelerine toplanan vatandaşların alkışları arasında erkek arkadaşının evlenme teklifini kabul eden Tuba Yıldızdoğdu, çok şaşkın olduğunu ve bunun çok güzel bir duygu olduğunu belirterek, "Allah herkese nasip etsin, mutluyum, teşekkür ederim" dedi. Hayatının aşkını bulduğunu belirten Hüseyin Dal ise, "Bugünü çok bekledik. Sonunda bu mutlu günümüzde evlenme teklifimizi yaptık" diye konuştu.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
6 yıllık beraberlikten sonra AVM'de evlilik teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN