Türkiye'nin en iyi haber sitesi

8 yaşındaki ’dan ve polise teşekkür

Balıkesir'in Edremit ilçesinde öğrenim gören 8 yaşındaki Ali , abisi ve arkadaşlarıyla hazırladıkları video ile terör operasyonlarında görev yapan ve polis abilerine anlamlı bir teşekkür sundu.

Şehit Hamdibey İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Ali Okatan, lise öğrencisi abisi Mehmet Okatan ve arkadaşları ile hazırladıkları video ile Güneydoğu'da terör ile mücadele eden ve polislere teşekkür ettiler.

Hazırlanan klipte "Adını Bilmediğimiz Kahramanlarımıza" sözüyle başlayan video bir çocuk tarafından Güneydoğu'da terör ile mücadele eden asker ve polise yazılan bir mektubun hikayesini anlatıyor. Asker ve polisin neden terör ile bu kadar yoğun bir şekilde mücadele ettiğinin altının çizildiği videodaki anlam yüklü mesaj izleyenleri derinden etkiliyor. Ali Arda'nın klibinde "Bu mektubu yazabiliyorsam; sizlerin sayesinde. İyi ki varsınız." Sözlerinin ardından "İsimsiz Teşekkür" yazısı dikkatleri çekiyor.

8 yaşındaki Ali Arda Okatan "Bunu ben, abim ve arkadaşları çektik. Asker abilere teşekkürlerimizi sunduk. Klibi iki üç günde çektik. Klibi çekerken duygu dolu anlar hissettim, mutlu oldum. İlerde büyüyünce ben de asker olmak istiyorum. Bu klibi asker abilerimize destek için çektik. Vatanın bekçilerine Türk Gençleri olarak desteğimizin sonsuz olduğunu göstermek istedik."dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
8 yaşındaki Arda’dan asker ve polise teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN