Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ani evlenme teklifi korkuttu

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde İsmet Sarı adlı genç, 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisine şehrin en işlek caddesinde hazırladığı pankart ile evlilik teklifi yaptı. Teklif yerine gözü kapalı gelen genç kız ise patlayan konfetiler nedeniyle önce korktu sonra mutlu oldu.

İzmit'te İSmet Sarı adlı gencin, 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisine sokak ortasında evlenme teklifi, sürpriz yerine gözü kapalı gelen sevgilisini korkuttu. İsmet Sarı adlı genç, hazırladığı pankart ile şehrin en işlek caddesi olan Fethiye caddesinde 5 yıldır birlikte olduğu Elif Yavaş'a evlilik teklif yaptı.
Elif Yavaş'ı gözleri kapalı bir şekilde hazırlanan alana getiren Sarı, daha sonra üzerinde "Bir gün değil, bir ömür boyu, hiç pes etmeden, aynı çatı altında, ömrünü ömrüme ortak edip, benimle evlenir misin Prenses'im?" yazılı pankart ve kalpli balonlar ile Yavaş'a toplanan vatandaşlar arasında evlenme teklifi yaptı. Sürpriz evlilik teklifi sırasında konfetiler patlayınca korkan Elif Yavaş, teklif sonrasında biraz şaşırsa da "Evet" diyerek teklifi kabul etti.
Ardından İsmet Sarı, çevredekilerin alkışları arasında Elif Yavaş'ın parmağına yüzük taktı. Çevredeki vatandaşlar ise pankart ve yerdeki kalpli balonları görence önce şaşırdılar daha sonra yaşanan anları telefonla çektiler. Çok şaşırdığını belirten Elif Yavaş, görünceye kadar elbise almaya geldiklerini zannettiğini belirtti.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Ani evlenme teklifi korkuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN