Atatürk Havalimanı'nda Danslı veda

İtalya'da kültürler arası bir programa gitmek üzere arkadaşlarıyla Atatürk Havalimanı'na gelen bir grup öğrenci şarkı söyleyip, dans etti. Renkli görüntülerin yaşandığı havalimanında yolcular da öğrencilerin danslarını cep telefonuyla görüntüledi.

İtalya'daki kültürler arası programa katılmak için arkadaşlarıyla Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne gelen bir grup öğrenci, seyahat öncesi motivasyonunu artırmak için bir anda şarkı söyleyip dans etmeye başladı. Bir anda başlayan dansı görenler de izlemeye başladı. Özellikle turistlerin yoğun ilgisini çeken dans gösterisini havalimanı çalışanları da izlerken, birçok yolcu dans gösterisini cep telefonlarıyla kaydetti. Bir ara öğrencilerle beraber dansa katılan turistler ise neşeli dakikalar yaşadı. Dans gösterisin ardından eğitime giden öğrenciler ve onları yolcu etmek için gelen arkadaşları toplu fotoğraf çektirdi.
Beste Yıldırım, kültürler arası programla İtalya'ya gidecek arkadaşları yolcu etmek için geldiklerini söyledi. Öğrencilerin motivasyonunu artırmak için etkinlik yaptıklarını dile getiren Yıldırım, dansı tamamen kafalarından uydurduklarını belirtti.
Öğrencilerin bunlarla çok eğlendiklerini belirten Sena Tarım ise bir sene boyunca ailelerinden ayrı kalacaklarını, bu danslarla pozitif olarak yarıldığını aktardı. Öğrenciler, yolculara da katıldıkları için teşekkür ettiler.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Atatürk Havalimanı'nda Danslı veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN